Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım, denizciler de karakter olarak güç olarak Coby'ye 10 basacak bir sürü karakter vardır. Niye Coby? Sasuke mi bu, paralel işleyecek? Bundaki irade 10 dorukilik denizciler de vardır.
Mallığı saflığından geliyor. Kalbi çok temiz. Bir denizcinin olması gereken gerçek form Coby. Çapsızlık mallık olayını geç yardıma muhtaç insanlara yaklaşımına adalet anlayışına bak. O yüzden kıymetli. Kıvama geldiğinde geri zekalı gibi hareket etmeyi bırakıp doğru hamlelerle düşmanlarının fişini çektiğinde örnek denizci olarak nam salar piyasada.

Ulan hiçbir şey için olmasa insan şu kızın sevgisine layık olmak için yardırır gider be...

Mallığı saflığından geliyor. Kalbi çok temiz. Bir denizcinin olması gereken gerçek form Coby. Çapsızlık mallık olayını geç yardıma muhtaç insanlara yaklaşımına adalet anlayışına bak. O yüzden kıymetli. Kıvama geldiğinde geri zekalı gibi hareket etmeyi bırakıp doğru hamlelerle düşmanlarının fişini çektiğinde örnek denizci olarak nam salar piyasada.

Ulan hiçbir şey için olmasa insan şu kızın sevgisine layık olmak için yardırır gider be...
İnsanlar sırf saf diye küçümsüyor Koby'i... Güç olarak gayet potansiyelli birisi ve en önemlisi o kızı geç, Luffy ve Zoro'nun bu kadar güvendiği adam amiral de olacaktır, filo amirali de... Ayrıca çocuğun karakteri de gayet sağlam, o savaşta Akainu'ya ondan başka kimse karşı çıkamamıştı. Gösterselerdi o zaman karakterleri diğer denizciler. Birazcık daha özgüven gerekiyor sadece.

Coby moria'yı kurtaracaktı. Kurtardıysa belki moria da bunlara yardım eder. Başka şansları kalmadı.

Bu savaşın saatlerdir sürdüğünün ve Garp'ın bir tek Aokiji ile kapışmadığının farkındasınızdır umarım. Bölümde de vurgu yapıldığı üzere Arı kovanı misli korsan kaynayan, Karasakal Korsanlarının tümen komutanlarının olduğu, üstüne yetmeyip dünya hükümetinin en önemli gücü olan lanse edilen eski amiral Aokiji'ye karşı 2 vasat bir vasat üstü kişiyle berabaer Coby'den dolayı aldığı yaraya kadar ağır hasar almamış adamın daha ne yapmasını bekliyorsunuz. Pratikte tüm sivilleri de kurtarmışlar ve geri çekilme aşamasıa geşlmişler. Şunu da söyleyeyim Garp'ın o kılıç yarasını almadan da durdurabileceği bir ton seçenek vardır ama Oda Beyazsakal'a paralel bir durum yaratmak istediği için bu sahneye zorlamış, hatta bu yara ile gücünü kısmış. Bütün bunlara rağmen de kalkacağını ve son bir şov yapacağını düşünüyorum. O sıra da aradan zamanda geçtiğinden dolayı belki Fuji, Sengoku vesaire bir yardım gelebilir. Ama gerçekten çok saçma yorumlar var. Aynı şekilde Babalık içinde var ama onlara zaten cevap verdiğim için bir daha yazmayacağım şimdilik.

Coby'de neden suç buluyosunuz ki ?
Salak olması yeterli. Bulunduğu ortama bak ağzını ayırıyor. Garp bu kadar eğitmiş bir gözlem haki kasamamış. Ussop un tırnağı etmez. Çöp Coby için düşünülen duruma bak.

Garp kime ne yapmış, Aokiji'ye lafta ders vermiş verdiği derste gemiye vur.

Bu ne len anca shounenlerde olur bu kadar saçma bir eğitim.
Zaten olayın gemi parçalaması ile Kuzanın buna yumruk atması ne alaka? Gemi fırlatsaydı madem. FB ayrı bir olay ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık