Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü şimdi okudum, Garpin karakter olarak ne kadar aciz ve zavallı bir adam olduğu net olarak anlatılmış, özgür olayım diye öğrenci bile kabul etmiyor, canı ne isterse onu yapıyor, hiçbir sorumluluğu yok, kimseye yaptığı en ufak emek katkı yok, sonra da kalkmış oğlum devrimci oldu, torunum korsan oldu, öğrencim kötü yolda diye zavallica hayiflaniyor, çok acınası hakikaten

Diğer yandan Garpin niye en güçlü olamayacagi da bu bölüm bariz çizilmiş, kendi agzindan korsanlar bitmeden geliyor diyor coplerle kendini yoruyor, Shanks gibi H Hakisi olsa patlatır 100 bin kişi indirirdi, Kaido olsa adayı ters çevirirdi, BM ruhlara dovdurtur, WB deprem vura vura ilerlerdi, tamam kahraman tamam çok çalışmış ama bir yere kadar, o en üst limiti geçemez bu adam

Op'ta benim hatırladığım bize gösterilen hiçbir katliam yok. %60 O adaya o kolu yok edecek biri gelecek, % 20 Kuzan durduracak, %20 Garp kalkıp o kolu parçalayacak. Başka ihtimal yok. La Oda bir kere ne olur şaşırt bizi katliam görelim kan görelim acı görelim gözyaşı görelim.
Shanks var Kiddin gemisini batırıp mangaka kandırdım demezse bir sürü adamın ölümüne neden oluyor

Bölümün bitişi o kolu kesecekler veya yok edecekler diyor ama aksinin olmasjni isterim şahsen, boş boş istediklerini alacaklarına arkada Garpin veya hepsinin rehin alınması daha uygun bir hikaye olur, hükümetin tepkisi ve hareketini görürüz, yoksa gemide olmayan biri gelip kurtaracaksa çok klişe olur, Sengoku ne ara hareket edip gelecek mesela kaç günlük veya saatlik yol,

Pembe saç için henüz yorum bile yapmadım, gerek yok. Mf de çaylaktı haydi maldı ama kahraman olmuş hala aynı mal. Hamurunda yok amiral kumaşı olmaz. İnsan varis olarak şu çapsızı mı seçer ya? Helmeppo bile ne kadar gelişti karakter olarak. Gruss 10 numara karakter. Alvidanın gemiden inmeye cesaret edemeyen çocuktan çok da şey beklememek lazım.

Bölümü şimdi okudum, Garpin karakter olarak ne kadar aciz ve zavallı bir adam olduğu net olarak anlatılmış, özgür olayım diye öğrenci bile kabul etmiyor, canı ne isterse onu yapıyor, hiçbir sorumluluğu yok, kimseye yaptığı en ufak emek katkı yok, sonra da kalkmış oğlum devrimci oldu, torunum korsan oldu, öğrencim kötü yolda diye zavallica hayiflaniyor, çok acınası hakikaten
Bomboş çöp tenekesi resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık