Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kobynin bu iyimser kafası garpın düşmesine neden oldu adam dur lan orada kadın var kurtarayım diye koştu bildiğin tuzak olduğunu hiç düşünmedi ve garp bu arkadaşa sen denizcilerin geleceğisin diyor büyük komedi.
Çok acımasız ve yersiz eleştiriyosunuz. O ortamı ve psikolojiyi düşün, herkes hata yapar orada.

Shanks çok sevdiğim karakterlerden biri bile olsa koby i akainu reisin elinden kurtardığını düşündükçe yine sinirlendim.Ah shanks nasıl yaparsın bunu.bi halta yaramasını geçtim tek amacı sorun yaratmak olan sümüklü gerizekalı bir karakter.

Neymiş Garp'a off panel dövüş çizdiğinden belli etmek için yara bere çizmişmiş, ulan Kaido 1 gün boyunca aralıksız dövüştü, 2 bölüme 1 off panel çizdi, adam taş gibi duruyordu :D 1 arc boyunca Garp'a yaptığı gibi çizik çizmeyi unutmuş sanırım.
kaido ve garp'ı bir tutan aklını sevim senin. Kaido farklı ırk ve uzun yaşadığı yetmezmiş gibi en güçlü ve dayanıklı meyve gücüne sahip olan birisi. Garp 80 yaşında ömrünü dolduran birisi sadece marinede öğrenci yetiştiren eski bir efsane. Rayleigh nasıl artık yaşlandığını gücünün az olduğunu söylediyse Garp aynı seviyede. Şuan Karasakal korsanları tümen komutanlarının hepsi ile aynı anda dövüşüyor. Ve büyük ölçüde haki kullanıyor. Koby kurtaracağım diye kılıç darbesini yemese yine daha uzun dayanırdı. Garp bu adaya ölmeye geldi kendi devrinin burda son bulduğunu öğrencisi coby yeni devri başlatacağını düşündü. O yüzden adadan uzaklaşın ben burda kalacağım diyor. Aynı Wb Mf de yaptığı gibi.

kaido ve garp'ı bir tutan aklını sevim senin. Kaido farklı ırk ve uzun yaşadığı yetmezmiş gibi en güçlü ve dayanıklı meyve gücüne sahip olan birisi. Garp 80 yaşında ömrünü dolduran birisi sadece marinede öğrenci yetiştiren eski bir efsane. Rayleigh nasıl artık yaşlandığını gücünün az olduğunu söylediyse Garp aynı seviyede. Şuan Karasakal korsanları tümen komutanlarının hepsi ile aynı anda dövüşüyor. Ve büyük ölçüde haki kullanıyor. Koby kurtaracağım diye kılıç darbesini yemese yine daha uzun dayanırdı. Garp bu adaya ölmeye geldi kendi devrinin burda son bulduğunu öğrencisi coby yeni devri başlatacağını düşündü. O yüzden adadan uzaklaşın ben burda kalacağım diyor. Aynı Wb Mf de yaptığı gibi.
Ben neyden bahsediyorum sen neyden bahsediyorsun, neden bana hikayenin özetini Che Guevara'yı yeni öğrenmiş kızıl saçlı üniversite öğrencisi solcu kız kıvamında anlatıyorsun?

Neymiş Garp'a off panel dövüş çizdiğinden belli etmek için yara bere çizmişmiş, ulan Kaido 1 gün boyunca aralıksız dövüştü, 2 bölüme 1 off panel çizdi, adam taş gibi duruyordu :D 1 arc boyunca Garp'a yaptığı gibi çizik çizmeyi unutmuş sanırım.
Kaidoyu sunaççi diyebilen herhangi bir köylü delebiliyordu ya ne alaka şimdi onunla? Adam biri amiral olan yonkou tayfasına tek başına yürümüş işini görmüş. Şiryu deldi diye laf yiyorsa Kaidoyu Kiku falan deldi farkındaysan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık