Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama Garp'ın hakkını vermekte fayda var. Eğer Aokiji kendini tutmuyorsa Garp her türlü Aokiji'yi birebirde yenermiş. Akainu'yu da her türlü gerekirse dövüş sonu ölecek olsa bile yenermiş havası verdi. Tabi dövüş uzadıkça kalbi tekler nefesi kesilir onu bilemem.

Tahmin.; Garp kazanacak gibi olduğu anda karasakal gelir. Garp bu sefer karasakal ile dövüşür. Ölmeye yakın hale geldiği zaman Sengoku gelir. Sonrasında Garp ölür diye düşünüyorum.

Garp yonkou sağ kolundan hakili kılıç darbesi alıyor wb çöp bir adamdan kılıç darbesi alıyor gerisini siz düşünün.
Garp düşmandan kılıç darbesi alıyor ve başından beri hedefin kendisi olduğunun farkında. Üstelik haki kullanabilir durumda.

Wb dost ateşi sonucu kılıç darbesi alıyor ve hastalığından ötürü gözlem haki kullanamıyor. Wb'nin aleyhine yazdığınız şeyler Wb'nin handikaplarını ortaya çıkarır ancak. Başka bir işe yaramaz.

Garp ölmeyecekse eğer bölümün sonunda Coby’e söylediği sözün hiçbir anlamı yok…

Coby yaşamını bu söze şekillendirecekse eğer Garp’ın ölmesi gerekir diye düşünüyorum.

Bu bölüm Coby’nin yaşam gayesinin belirlendiği bölümdür.Tıpkı Luffy nasıl ki Ace’in ölümünden sonra yaşamını sürekli güçlendirmeye adadıysa Coby için de bu söz aynı niteliği taşır.

Smoker gelse ne olacak. Adamın galibiyeti yok. Herkesten dayak yedi. Gene dayak yiyecek birini bulur.
Niye dayak yediğini de anlamaz, niye dayak yedim diye sorguya çeker herkesi; "neredeyiz, niye dayak yedim, burada bunun ne işi var ve tüm bunların hasır şapka ile ilgisi ne"

Kuzan'ın gücünü cok hafife alıyorlar. Meyvesi çok iyi. Fiziksel gücü çok iyi. Hakisi çok iyi. Tam paket bir adam.
Tek sorunu hain olması. Yazıklar olsun, ustasına el kaldırıyor. Taşlaşması an meselesi.

Ağa Allah aşkına Kuzan yerin dibindeyken Garp kim ile dövüştü de her tarafı iz toz kan içinde kaldı . Ulan çer çöp ile dövüşürken bile şu çizim tarzından dolayı adamı yara bere içinde çizmiş .

Garp gidici maalesef . Muhtemelen Sengoku ve Tsuru adaya geliyor .

Teachte muhtemelen adaya gelecek ve denizciler vs BB korsanları başlayacak .

Teach kazanacak ve denizciler güç kaybedecek final arc öncesi
Acaba kuzan yer mi değiştirecek? Ya da başka bir şey geliyor, Garp bir şey hissetmiş gibi geldi bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık