Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye dayak yediğini de anlamaz, niye dayak yedim diye sorguya çeker herkesi; "neredeyiz, niye dayak yedim, burada bunun ne işi var ve tüm bunların hasır şapka ile ilgisi ne"

Tek sorunu hain olması. Yazıklar olsun, ustasına el kaldırıyor. Taşlaşması an meselesi.
Ayıp ediyor reis ama belki plana sadık kalıyordur.

Aklı başında bir mangaka serinin dişli ve merak eden karakterlerinden birine muhakkak bir yerde sağlam bir şov yaptırır bir işe yaramasını sağlar ki insanların gözünde sağlam yer etsin. Biz daha Garp'ı doğru düzgün tanımıyoruz bile herif ölüp gidecek. Wb'yi oturduk izledik kaç bölüm öyle böyle gençliğinde şöyle sağlam adam olurmuş dedik - roger vs sini de göstermedi... - Garp'ta bu da olmadı. Yani bu arc bitmeden umarım bir şeyler yaparsın diyeceğim de kötü yazarlık konusunda beni hiç hayal kırıklığına uğratmadığın için umudum yok açıkçası.

kobynin bu iyimser kafası garpın düşmesine neden oldu adam dur lan orada kadın var kurtarayım diye koştu bildiğin tuzak olduğunu hiç düşünmedi ve garp bu arkadaşa sen denizcilerin geleceğisin diyor büyük komedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık