Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087: Savaş Gemisi Torbaları

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 102 60.4%
  • Orta

Kullanılan: 49 29.0%
  • Kötü

Kullanılan: 18 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    169
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
garp ölürse acaba luffy ne tepki verir yani rotasından falan dönüp intikam almaya çalışır mı

Garp'ın shiryu'dan aldığı yara Wb'nin aldığı kılıç darbesinden 10 kat daha ölümcül. Hakili kılıç ile hakisiz kılıç arasındaki farkı herkes biliyordur. Ona göre yorum yapalım.
Yok böyle bir şey yahu nereden çıkarıyorsunuz :) haki sadece asilmayan deriyi asmani sağlıyor yoksa ikisi de aynı hasari veriyor, zehirli mi alevli mi bu da fazla hasar versin :) bölüm BM ve Kaidoya ve biraz da WBye artı yazar, azcik diğer amirallere de yazar, Garpa sadece eksi yazan bir bölüm oldu bu, Kuzan fbsi Garpi bitirdi :)

Smokeri kurtar o benim dostum de , Doff için amiraller harekete geçmeli tehlikeli de , ben aynı Kuzanım değişmedim de .

sonra Teach ile karşılaş . Sakazuki beni dövdü ama siz bir de onu görün de .

Şimdi de gelmiş en saygı duyduğu adama senin buradan ayrılmana izin veremem çek .

ne yaşadın oğlum sen . Ne içirdiler sana . Sakazuki kafasına vura vura beyin fonksiyonlarını kaybettirdi sanırım . Bu kadar duygusal değişim ve istikrarsızlık fazla .

Garp o eli görüp, kalkmıyorsa ve buna rağmen Koby'e adalet ile ilgili bir şeylerden bahsediyorsa
1- Plan dahilinde geldi, yani o eli durduracak birini biliyor.
2- Adaya gelmekte olan bir yoldaşının hakisini hissetti, (belki sengoku)
3- Kılıç zehirli, gücü tükendi. Sonun geldiğini biliyor.

Umarım HP'deki gibi bir olayla karşı karşıya kalmayız. Albus Dumbledore da nasılsa öleceğim diye kendini Snape'e öldürtmüştü. Böylece Snape güven kazanabilmişti. Garp da "nasılsa ölümcül bir hastalığa yakalandım, en azında ajan Kuzan beni öldürsün de Teach'in güvenini kazansın," gibi bir olay yaşanmaz umarım.

Smokeri kurtar o benim dostum de , Doff için amiraller harekete geçmeli tehlikeli de , ben aynı Kuzanım değişmedim de .

sonra Teach ile karşılaş . Sakazuki beni dövdü ama siz bir de onu görün de .

Şimdi de gelmiş en saygı duyduğu adama senin buradan ayrılmana izin veremem çek .

ne yaşadın oğlum sen . Ne içirdiler sana . Sakazuki kafasına vura vura beyin fonksiyonlarını kaybettirdi sanırım . Bu kadar duygusal değişim ve istikrarsızlık fazla .
Bu konuda ben hala ümidimi yitirmedim.Kumanın rayleigh in kulağına Kizaru ile dövüş esnasında olanları fısıldamasına benzer bir sahne bekliyorum.Kuzanda Garp a asıl gerçekleri ve bu davranışının sebebini anlatacak Bb nin adamları farketmeden.Yoksa dediğin gibi Kuzanın böyle davranmasına zerre ihtimal vermiyorum.

Ne yapıyor mesela hakili kılıç? Organlarını eriten hakili magma var deriz işin içinden çıkamazsınız garpcilar
Cidden hakili kılıç ile hakisiz kılıç arasındaki farkı bilmiyorsan boşuna anlatmaya gerek yok. Haki yokken aynı kılıçla kaido'ya çizik bile atamıyorsun,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık