Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağam kaido nun nasıl bir gücü varmış yaw nika gibi bir şaklabana yenildi bence yanlış değerlendiriyorsun
O bölümlere tekrar bak bence, Kaido sürekli dövdü Nika'yı, şekilden şekle soktu ve Nika yenildi, Luffy ihtiyar hale döndü, Kaido bağdaş kurup karşısında oturdu, pes et dedi. :) Oturmayıp geçirse Luffy'i bilmem kaçıncı kez teklemiş, 2. kez de öldürmüş olacaktı, hadi bunu geç, son sahnede ada kadar kolu görmesine rağmen Lucci gibi Enel gibi kafa atmayı seçmese yana çekilse yine Kaido yenmiş olacaktı, hadi bunu da geç, adamın Uyanışını göstermedi mangaka, kıstıkça kıstı, ada taşıttı, tüm gün dövüştürdü ve sair. Mangaka ittirmesiyle nasıl yenildiği belli Kaido'nun o yüzden Nika'ya ve sair takılmıyorum ben :)

Dragon'nun bunca zamandır devrimi başlatmamasının sebebi çok ileri görüşlü olmasıdır.
Çocuğu doğunca anlamış bu çocuk ilerde hükümeti devirecek ben o zamana kadar bekleyeyim demiş. :oleyo:

Eğer ki Oda gerçek hayatında Einstein’a bilendiyse Vegapunk’un sonu One Piece’te gördüğümüz en kötü son olacak demektir.

Vegapunk bence fena harcanacak.Yalnız Luffy bu denklemden nasıl çıkacak orasını bilemiyorum.

Ancak sonu çok iyi değil Vegapunk’un.En çok üzüleceğimiz ölüm bile olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık