Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga bunları yakalamaya kimse gitmemiş mi? Onu anlamadım ben yoksa bizimkiler oradan direk kaçmış mı?
Gidebilecek biri yok görünürde. CP'leri Vivi'nin başına koymuşlar. Amiraller hem birbiriyle hem devrimcilerle kapışıyor. Ha belki CP'lerin bazıları gidebilirdi o zaman da kaçmalarını sağlayacak bir senaryo yazmak biraz zorlaşabilir.

Gidebilecek biri yok görünürde. CP'leri Vivi'nin başına koymuşlar. Amiraller hem birbiriyle hem devrimcilerle kapışıyor. Ha belki CP'lerin bazıları gidebilirdi o zaman da kaçmalarını sağlayacak bir senaryo yazmak biraz zorlaşabilir.
Bu kutsal şövalyeler kimin hizmetinde onu anlamadım. Ne olması lazım bunların ortaya çıkması için ?🤔 1054'de söylendiğine göre sadece arabuluculuk yapmışlar.

Sabo belki Im'i göremedi ancak gorosei'nin meyve güçlerini görmüstür. Diger taraftan Im' in tek saldirisi böyle hasar veriyorsa beklenilenden güçlü olabilir.

Ayrica Cobra Im ismini duydugunda ilk 20 aileden bahsetti. Im kimdir nedir bilmiyoruz ancak 800 senedir yasayan biri olabilir mi? En iyi ihtimalle o ailenin üyesi ancak geçmisi en iyi bilen oldugundan ve malum wano'da toki'nin zaman meyvesi vardi. Zamanda bile ileri gitmesi oldugundan benzer birsey olmasi garip gelmezdi. Yillardir yasayan biri veya o ailenin üyesi, kim olursa olsun senelerce hükümet ayakta ise çok saglam güç bekliyorum.

Ayrıca niye dünya tahtına tek kişi oturmamalı. Bilakis tek kişi oturursa daha az sorun çıkar.

Böyle temel ahlaki değerler üzerine inşa edilmiş boş düşüncelerden oluşan düşman tiplemesi hiç heyecan verici değil.

Şu sayfadan sonra hem Zunesha’nın hem de Egghead’daki robotun birer “D” olduğunu düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık