Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hükümeti mi sololadı Sabo? Orada Kaido olsaydı, Hükümetten ağır darbe yiyip kaçmaya çalışmaz, hükümeti sololardı ;) Sabo kurtarılmaya muhtaç bir karakterdi, elin çöpü Cobra tarafından kurtarıldı. Ayrıca en büyük işlevi de Ace’in dandik ateş yumruk saldırısını yapmak oldu. Kaidou orada olsaydı kaçar mıydı? Cobra tarafından kurtarılır mıydı? Yoksa hepsine haddini bildirip koltuğa oturur muydu?
Kaido önce orada olsun sonra bunları konuşalım :) aaa olama yanarak ölmüştü

cobra sabo’yla konuşurken, luffy ve vivi’ye “onlara D. adını paylaştığımızı söyle” diyor ama ben tam olarak anlayamadım ya da şaşkınlıktan idrak etmek istemiyor da olabilirim... bizim prenses vivi de dahil komple bütün nefertari ailesi D. miymiş yani?
Nefertari ailesi mantıken D. olması lazım. Çünkü en küçük olanları Vivi D. Zaten Nefertari ismine sahip şu ana kadar iki kişi gördük hayatta olan. Biri Vivi öbürü de ölen Cobra. Yani aile dediğimiz de altı üstü iki kişi kalmış zaten :D

cobra sabo’yla konuşurken, luffy ve vivi’ye “onlara D. adını paylaştığımızı söyle” diyor ama ben tam olarak anlayamadım ya da şaşkınlıktan idrak etmek istemiyor da olabilirim... bizim prenses vivi de dahil komple bütün nefertari ailesi D. miymiş yani?
tabi hatta ilk D lerden

Nefertari ailesi mantıken D. olması lazım. Çünkü en küçük iyi Vivi D. Zaten Nefertari ismine sahip şu ana kadar iki kişi gördük hayatta olan. Biri Vivi öbürü de ölen Cobra. Yani aile dediğimiz de altı üstü iki kişi kalmış zaten :D
soruyu sorduktan sonra kafamı başka bir şey kurcaladı. anladığım kadarıyla cobra kendisi dahil ailesinin D. olduğunu mektup sayesinde biliyordu ve sakladı. law da D. olduğunu uzun süre saklamıştı. madem D. hakkında hiçbir şey bilmiyorlar neden saklama gereği duydular ilginç... bakalım daha kimler D. çıkacak.

soruyu sorduktan sonra kafamı başka bir şey kurcaladı. anladığım kadarıyla cobra kendisi dahil ailesinin D. olduğunu mektup sayesinde biliyordu ve sakladı. law da D. olduğunu uzun süre saklamıştı. madem D. hakkında hiçbir şey bilmiyorlar neden saklama gereği duydular ilginç... bakalım daha kimler D. çıkacak.
Cobra mektubu yeni bulmuş olmalı. Yani o da bilmiyordu bence. Zaten biliyor olsa vivi'ye bunu ilettirmezdi Vivi de bilmiş olacağı için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık