Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084: Bir Kutsal Ejder'e Suikast Girişimi

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 58.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 28 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamların lafına bakarsak boş tahta da hiç kimse oturmuyordu hainlik mevzusu resmiyettedir halkın öyle bildiği bu mevzudan bahsediyorlardır.Yalan üzerine kurmuşlar herşeyi yalan olabilir.Yalan değilse ve kendi aralarında bile bu şekilde konuşuyorlarsa o zaman hainlik her zaman olduğu gibi Oda tarafındadır. :)
Adamlar kendi aralarında konuşuyor, hatta IM'in yanına giderken konuşup değerlendirme yapıyorlar, IM'in Lily çıkması imkansız olay :) @Skywalker

Adamlar kendi aralarında konuşuyor, hatta IM'in yanına giderken konuşup değerlendirme yapıyorlar, IM'in Lily çıkması imkansız olay :) @Skywalker
Polim yapıyorlar azizim. Eğer 800 yıl yaşama gibi bir imkan varsa İm yüksek ihtimalle Lili diye düşünüyorum. Çok kez tekrar edildi konuda ama ben de yine ifade edeyim; diğer 19 üye ülkeyi uyutmak amacıyla Alabasta hain gibi gösterilip, kraliçesinin hükümete baş olup isim değiştirerek İm adını aldığını düşünüyorum. Hükümetin başındaki kişi ailesiyle beraber kutsal olsa eninde sonunda ortaya çıkardı yahut hanedan kavgası yaşanırdı. Tek kişi olması mantıklı gelmiş olacak ki Lili sadece kendisi gitti kutsal topraklara ve krallığını hain gibi göstertti. Zaten kutsalların ülkeleriyle bağı kalmadığı için önemsiz bir yer oluyor oralar. Kendi hanedanını bu sıfatla lekelemekte kardeş katli gibi bir şey işte, kurban ediyor onları yönetimi için. Başka bir veri çıkana kadar böyle düşünüyorum.

Haftaya bölüm yok , senin de yatacak yerin yok Oda bey. Bu ne yahu ara ara soğudum vallahi. Güzel bölümler çiziyor üst üste ama şu ara işi keyif almamızı azaltıyor yahu.

Burada öyle görünüyor evet ama yazarın Oda olduğunu unutuyorsun. :) Bak özellikle suyu bulandırmasından bahsetmişler gerçekten de öyle oldu.Alabasta ile alakalı bir konu var onu farketmesinden korkuyorlardı.

Gorusei Alabasta hanedanlığı için hain diyor, İM Lily olsa hain diyebilirler mi, it gibi tirsiyorlar İMden :)

İMin Cobraya uyguladığı tarife bana şu sahneyi hatırlattı :)

Nefertari ailesini ve Lily'i böyle ön plana sokması da gelecek olan Kayıp Yüzyıl Fb'si için. Lily'nin altı dolduruyor yavaş yavaş. O fb gelene kadar bazı karakterleri bize tanıtıyor işte. Elimizde Im - Lily - Joy Boy ve Zunesha var.

Goroseiler zaten hain diye bahsetmişler dediğin gibi. Nefertari ailesine geçmişten gelen nefretleri var. Lily'nin biletini de kesmişler o zaman. Im Cobra D konusunu ve mektubu açınca hemen damlıyor. Im Lily'i tanıyor ve neler bilebileceğini tahmin edebiliyor. Ben Goroseilerin bu konuda pek bilgi sahibi olduklarını düşünmüyorum. Lily'nin kim olduğunu bilseler bile sahip olacağı bilgilerin ne olduğunu tahmin edemiyorlardır. Bunu bilen sadece onu tanıyan Im olduğu için o geliyor ortama .Yaşlılarda bu yüzden çok şaşırıyor Im görünce.

Nasıl Vegapunk Kayıp Yüzyıl'ı araştırmaya başladığında direk biletini kesmek istediler yaşlılar. Burada da aynı muhabbet. D ve mektup konusu açılınca zaten bir tutuştular ve sonrasında öldürdüler.

Shirahoshi antik silah. İmu onun posterine işaret attı yani onu ele geçirecek .( muhtemelen bir antik silah elinde diğerlerini arıyor )
Luffy ve Teach en tehlikeli D. İkisinin posteri yırtmış yani onlar düşman ve yok etmek istiyor.
Vivinin posteri ise elindeydi ve onla tahta çıktı . Yani Lily sebebiyle o soydan son varisi ile ilgili bir ilgisi var.

İmu Lilynin kendisi de çıkabilir . Sevgilisi de çıkabilir bam başka biri de çıkabilir .

Ama Nefertari ailesine karşı özel bir yaklaşımı olduğu kesinleşti . Çünkü tek hain aile olduğu söylendi. Acaba hain mi yoksa Farklı bir özelliği mi var bunların orası açıklanacak .

Im’in elinde Luffy ve Teach’in posterinin olması bence bunların “.D” olmaları değil.

Ona bakarsak Law’da da ve Dragon’da da “.D” var.Özellikle Dragon’un posterinin olmaması benim dikkatimi çok çekmişti zamanında.

Hem hükümetin en büyük düşmanı hem de bir “.D” olan Dragon’a ait posterin Im’in elinde olması gerekirdi diğer türlü.

Bakalım neye bağlanacak bu olay.Bir tahminim var benim tabiki…
Tam bu yıllarda seçilmiş D'nin çıkacağı kehaneti istinaden bu ikisi hedeftedir.

Wano'daki 20 yıl olayı ile aynı şey, Whitebeard'in Teach'e dediği o sen olamazsın falan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık