Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084: Bir Kutsal Ejder'e Suikast Girişimi

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 58.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 28 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok saçma bir ayrıntı diye bana kızacaksınız ama son sayfada Im’in vücudunun her yanının kapkaranlık çizilmiş olmasına rağmen sadece bir yeri tam olarak karartılmamış.

Baskı hatası mı yoksa Oda bize birşey mi demek istiyor orasını bilemedim…

Sizce baskı hatası değilse Im’in vücudundaki tam olarak karartılmayan o şeyi ne olabilir?

Bunu şu yüzden soruyorum.Şeytan ayrıntı da gizlidir.Bu ayrıntı benim dikkatimi çekti.

@Smoker sence Oda bize burada ne anlatmak istiyor.

Işık yansıması gibi geldi bana.

Lili ve im birbirine asikti im savas büyük savaş sonrasında ölümcül hasta yada yaraliydi. ope ope no meyvesinin önceki kullanıcılarından biri olan Lili kendi hayatını verip im i olumsuz yaptı. Nasıl hikaye ama iyi sallamış miyim.😀

Im, Lili olamaz bana göre. Nefertari Hanesi gördüğümüz kadarıyla düzgün insanlardan oluşuyor. Bu bağlamda Kutsal Ejder olmayı bile kabul etmemiş birinin Boş Taht'ta oturacak olması tuhaf kaçar. Bir diğer durumda, sanırım gözden kaçmış, Cobra'nın D. hakkındaki soruyu Lili'nin bıraktığı mektuba binaen sormuş olması. Yani Lili her ne yazdıysa D. hakkında birkaç şey söylemiş olmalı. Im'ın D. olan Luffy ve Teach'in posterlerini parçalaması onlara duyduğu nefret nedeniyle olabilir.
Law ve Saul da D. Değil mi onların neden resimlerini yırtmıyor.Olay başka agalar

Law ve Saul da D. Değil mi onların neden resimlerini yırtmıyor.Olay başka agalar
Her D. Luffy ve Teach kadar özel değildir; muhtemelen Imu'nun, Luffy(Nika) ve Teach'ten(Yami) kalma bir kuyruk acısı var, şimdi tekrar 800 yıl önce yaşananlar ortaya çıkıyor olabilir.

Nika ve Yami'yi herhangi biri yediğinde tehlike arz etmeyebilir ama bir D. hatta iki D.aynı zaman diliminde bu meyvelere sahip olduysa işin rengi değişiyor olabilir. Kısaca: Sabri Sarıoğlu'nun topla buluşmasından mı korkarsın yoksa aynı takımda oynayan Messi ve Ronaldo'nun topla buluşmasından mı? Kevgire çevirirler kaleyi. :fool:

Bu Imu cüzzamlı kral 4.Baldwin gibi bir şey çıkmasın mı.
Her gördüğümde aklıma geliyor .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık