Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiralciler malum kesim falan diye kuduran sen değil miydin? Gücüne gitmiş demek ki. Kaldıramayacağın lafın altına yatmayacaksın o zaman. Ben seni alaya alıyordum, başka arkadaşlar üzerine alınmasin.
Bu söylediğini bir şey söyleyerek gündeme getirmek bile istememiştim, cidden biraz dozu aşmış bir yorumdu.

En önde duran boynuzlu ve shanks'a benzeyen kutsal şovalyeyi diğerlerin den ayrı cizmiş oda en güclüleri o ikisi sanırım.

Bu söylediğini bir şey söyleyerek gündeme getirmek bile istememiştim, cidden biraz dozu aşmış bir yorumdu.
Yani, burada her türden insan var. Partiyi ne kadar sevmesem de forumda oy verenine kötü söz söylemem. Onları da aşağılıyor, hem de tanımadiğı insanları, belki içlerinde bu olusumdan nefret eden insanlar var, bu sekilde itham ediyor. Böyle şeyler milletin sinir ucuyla oynar.

Kutsal şovalyelerin ada yok etmeye gönderilmeleri boş hype gibi geldi. BM de Bobbini gönderiyordu ada yok etmeye :)

Uranüs'ün kullanılması açık tehditti. Diğer kralliklara sizi de bitiririz uyarısı verildi ama ters tepti, krallıklar daha da bilendi şimdi savaş çıkacak,

Spiderman villaini Kingpinin çok güzel bir lafı var, dünyanın yok olması işlerim için hiç iyi olmaz der ve dünyayı kurtarmalari için iyilere yardım eder. Tüm adaları yok etmek İMin hiçbir işine yaramaz :)

Yani, burada her türden insan var. Partiyi ne kadar sevmesem de forumda oy verenine kötü söz söylemem. Onları da aşağılıyor, hem de tanımadiğı insanları, belki içlerinde bu olusumdan nefret eden insanlar var, bu sekilde itham ediyor. Böyle şeyler milletin sinir ucuyla oynar.
Amiralciler rezil oldu len patladiler kabul etmiler len, malum kesim gibiler len. Ama ben üle miyim cok zekiyim :oleyo2:

:hhh:
Reis yapılanı savunmak gibi olmasın ama şu da biraz fazla olmuş gibi.

Mesela şu ayrıntıyı da kaçırmamak lazım.

Im, Lulusia’ya neden bu kutsal şövalyelerden birini göndermedi de direk Uranüs’le yok etti?Kutsal şövalye zaten bunun için oluşturulmuş bir birlik değil mi?

Yani diğer krallıklar için kutsal şövalyeler gönderilirken neden sadece Lulusia Krallığı, Uranüs’le yok edilme şerefine nail oldu?

Sizce? @RedTeroR @Montana @Dattebayo..! @Smoker
Kral olunca yapılacak küçük şımarıklıklar işte. İster adam yollar ister füze atar. Keyfine kalmış. :)

Benim senin lafına göndermem sonrası amiralcıler kudurmuş diye dellendiğin için öyle düşündüm. Daha söylemlerinin arkasında duramayacak bir adam gibi gözükuyorsun, devlet düşmanlarıyla benzerliğin var (!)
Öyle düşünüyorsan saygı duyarım. Sınırı aşmadığın sürece her türlü lafı edebilirsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık