Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala amiraller ile kumandanları kıyaslayanlar mı var? Akainu tek başına wb tayfası+Crododile karşı olmasına rağmen zorlanmadı bile. Kuzan Bm'nin mekanından yara almadan istediğini aldı.
Akainu WB tayfası + Croco'yla eşleşti ama Cruel dışında yendiği kimse yok, onda da kalıcı hasar bırakamamış, ki arkasında da denizci ordusu var Akainu'nun :) 1 vs 1'de hepsinden güçlüdür ama o kadar adamla tek başına başedemez Akainu :)

Kuzan BM'nin mekanını basıyor da kimse yok ki mekanda, Garp'ın Arıkovanı baskını gibi, öyle yeri ben de basarım :)

Yonko ilk üç komutanları 1 vs 1'de amiral alamaz ama baya tutarlar işin özeti :)

İşin şakası bir yana sadece kılıç tuttuğu için sempati besleyip çok güçlü görmüyorum. Esasında meyvesini kılıcından çok kullanan Fuji, Law gibi adamları pek sevmem. Görünen kadarıyla Akainu Fujitora'yı yenebilir. Yani birine galibiyet versem bu kişi Akainu olur. İlerde güncel Akainu ve Fujitora'yı görebilirsek daha net kanaat verebiliriz.

Adam gibi adam. Meyvesini daha efektif kullanırsa daha iyi neticeler alır. Oda meyveyi yeni yedi dedirterek ona da bir güncelleme geleceğinin sinyalini verdi aslında. İleride şöyle bir aksiyon alırsak muhteşem olur mesela:
Reyis sen naptın ya, bizim Zatoiçiyi Midora etmişsin :) OP evreninin Midora'sı olabilir mi, mümkün değil ama büyük isim olur Fuji, ancak ben hala meyvenin kılıca yedirildiğini iddia ediyorum. Kılıç olmadan meyve kullanımı yok Fuji'nin, Kılıcı kaptırırsa ayvayı yer :)

Aramaki tam forma geçmiş, amirallerin güç kısması falan yok o zaman, bir de Aramaki'nin ter bezleri iyi çalışmış yine :)

Reyis sen naptın ya, bizim Zatoiçiyi Midora etmişsin :) OP evreninin Midora'sı olabilir mi, mümkün değil ama büyük isim olur Fuji, ancak ben hala meyvenin kılıca yedirildiğini iddia ediyorum. Kılıç olmadan meyve kullanımı yok Fuji'nin, Kılıcı kaptırırsa ayvayı yer :)
Zatoichi kendini gösterirse kararım aniden değişebilir savcım. %51-49 şu an. Çok kritik bir yerdeyim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık