Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fujitora çok güjlü :oleyo:

Yufka yürekli diye hakir görüyorsunuz adamı. Yok mu olum bu sitede Fujitora fanı ? Biraz destek atın ya ? Amiralciler bile Fujitora gömüyor; yazıklar olsun! :)
Ben ne küçük görüyorum ne de eski üçlü falan gibisinden gereksiz ayrım yapıyorum. Sadece diyorum ki Akainu çok güçlü aga :ehe: Mevcut amirallerin hepsini ama öyle ama böyle yer.

Şimdi devrimci üst komutanları>amiral desek, Dragon gücü çok daha etkileyici demek oluyor. Dragon çok güçlü ise, Garp o zaman daha da güçlüdür. Garp çok güçlü ise, Shiki vs Garp+? (ismini unuttum) yapıldığı için Shiki çok daha güçlüdür demek oluyor. Shiki bacağında iki kılıç kullanıyorsa, Zoro 3 kılıç kullandığı için çok daha güçlü demek oluyor, Sanji kılıç kullanmayıp hatta ellerini de kullanmadığı halde Zoro'ya karşıllık veriyorsa, Sanji serideki en güçlüsü demek ki, Tabi Bugs Bunny'leşen Nika'dan sonra😁( Zoro'dan sonra uydurdum iyice😁
Sen ne anlatıyon be abla,gözünü seveyim be abi!

Ben ne küçük görüyorum ne de eski üçlü falan gibisinden gereksiz ayrım yapıyorum. Sadece diyorum ki Akainu çok güçlü aga :ehe: Mevcut amirallerin hepsini ama öyle ama böyle yer.
İşin şakası bir yana sadece kılıç tuttuğu için sempati besleyip çok güçlü görmüyorum. Esasında meyvesini kılıcından çok kullanan Fuji, Law gibi adamları pek sevmem. Görünen kadarıyla Akainu Fujitora'yı yenebilir. Yani birine galibiyet versem bu kişi Akainu olur. İlerde güncel Akainu ve Fujitora'yı görebilirsek daha net kanaat verebiliriz.

Ben severim gayet Fujitora'yı, güçlü de buluyorum kendisini. Karakterinden ötürü gücü net anlaşılmıyor yoksa sağlam meyvesi var. Pek seveni olmaması üzücü.
Adam gibi adam. Meyvesini daha efektif kullanırsa daha iyi neticeler alır. Oda meyveyi yeni yedi dedirterek ona da bir güncelleme geleceğinin sinyalini verdi aslında. İleride şöyle bir aksiyon alırsak muhteşem olur mesela:

Ben severim gayet Fujitora'yı, güçlü de buluyorum kendisini. Karakterinden ötürü gücü net anlaşılmıyor yoksa sağlam meyvesi var. Pek seveni olmaması üzücü.
Fujitora en sevdiğim denizcidir. Herifin çok sağlam bir duruşu var. Akainu'ya yaptığı gider bile yeter onu sevmem için.

Ayrıca meyvesi de en iyi Paramecia meyveleri listesinde ilk üçü bile zorlar.
Yer çekimi meyvesinin gücüyle meteor bile düşürmek mümkün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık