Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya zaten amiral olarak bakma. Fuji de Aramaki de ihtiyaçtan Amiral yapılan tipler. Denizcilerin elinde o seviye adam kalmadığı için dışarıdan aldılar, onlar da zayıf çıktı. Kizaru 3 Amiralin en zayıfıydı, şimdi en güçlüsü. Denizciler için tam ara dönem. Önceki dönem Garp ve Sengoku vardı, sonraki dönem gelecek vaat ediyor. Hatta 2 sene öncesi gene iyiydi, ama şimdi biraz düştüler. O yüzden zaten Garp ve Sengoku'nun tamamen emekli olmasını istemediler.
Bu forumda Fuji'yi en çok ben ezmişimdir, kimse toz kondurmuyordu. Vasıfsız diye lakap taktım ve yakıştı ama işte bahane buluyorlardı. Tam vasıfsız çıktı.

Görmediğimiz kısmı mı var ? Jinbei'ye karşı gördük, çatıda gördük, Law ve Kid karşısında gene gördük. Full görmedik belki ama gördük.

Linlin dediğin karakter gözlem fakiri, kendi klasmanının en yavaş 2 karakterinden biri. Abartılmış fiziksel gücü de Kid'in yer yer denk olabildiği, manyetizmadan kurtulamadığı bir seviyede.

Kata'nın muadili olan Marco için senin için yeterince ruhum yok çekmişliği de var. 3 ruhunu kombine edip Page One'ın 1 bilemedin 2 tık üstü Ulti'yi indirememiş kadından bahsediyoruz.

İyi dövüşmesini bilen bir karakter değil, çevik birisi değil vb..

Elin fodderı Page One'a h.haki kullanırken tahtı için karşısında çıkmış 2 tane top seviye süpernova karşısında h.haki kullanmayı aklına bile getirmeyecek kadar da dövüş zekasından noksan birisi. Kendi arcında ağırlığı sağ kolunun taşıdığı bir isim.

Lütfünün Lucci dövüşü>Linlin'in dövüşçülük kariyeri sırf.
Burada SODA destekli bir saçmalık var. Haki kullanmadan dövüştürdü. Arada çıkartayımda nasıl olursa olsun diye okuyucuları tatmin etmedi. Eskiden hızlıdır ama şuan şeker hastası olmuş obez bir korsan fakat hakisiz bile efsanevi dayanıklığa sahip. Sabaha akdar değil 1 yıl Law ve Kid bunla savaşsa kadın dümdüz dursa dahi yenemezlerdi.

Sağolsun SODA içine etti orada malesef.

Aynısı King vs Zoro içinde geçerli King ateşini söndürmese (zaten gerekte yoktu) Zoro 2dk ya pestili çıkıyordu.

Gion ve Tokikake bunlardan daha iyi amiral olur muydu sence?
İlk zorunlu askerlikle yeşil boğa ve fuji kör kılıç ustası samuray tarzı, açık konuşayım 8 sene önce bence yerindeydi bunların güçleri. Mangakanın bir bildiği var dedik. 2 tane kor çıkartmak uydurmak kolay olurdu. farklı hikaye bekledik hepimiz. Akainu Kuzan vb bunlar korluktan gelmeler aynısı yapmadı. Seride rolleri farklı olmalıydı, belki Fuji'nin rolü farklı olur ama Aramaki çok saçma çıktı ya. Gion ve Toki denizcilikten geldiği için daha iyi olabilirdi ama kadın amiral yapacağını sanmıyorum. Kadın düşmanı değil ama kadın amiral yapmaz.

Yonkou = Güçlü bir Meyve + H.haki + Üstdüzey fizik + Diğer hakiler
Amiral = Üst düzey bir meyve + Diğer hakiler

Amiraller genel olarak biraz h.hakisiz yonkou gibi bir seviyedeler. Meyve olarak daha iyi olsalar da h.haki ve fiziksel avantajları yonkouları zaten öne çıkarıyor. Aramaki'yi filan anca h.haki kullanamayan Linlin ile kıyaslayabiliriz. Sengoku misal hem h.haki hem meyve gücüne sahip muhtemel gençliğinde yonkou seviyesi bir karakterdi diyebiliriz.

İlk zorunlu askerlikle yeşil boğa ve fuji kör kılıç ustası samuray tarzı, açık konuşayım 8 sene önce bence yerindeydi bunların güçleri. Mangakanın bir bildiği var dedik. 2 tane kor çıkartmak uydurmak kolay olurdu. farklı hikaye bekledik hepimiz. Akainu Kuzan vb bunlar korluktan gelmeler aynısı yapmadı. Seride rolleri farklı olmalıydı, belki Fuji'nin rolü farklı olur ama Aramaki çok saçma çıktı ya. Gion ve Toki denizcilikten geldiği için daha iyi olabilirdi ama kadın amiral yapacağını sanmıyorum. Kadın düşmanı değil ama kadın amiral yapmaz.
Ben de hep merak ediyorum acaba amirallerin dışarıdan seçilmesinin nedeni neydi? Dediğin gibi Gion da Tokikake de denizci disiplini altında yıllarca eğitim almış gibi görünüyorlar. Öyle ki Gion, kendisine kardeşim dedittirecek kadar Tsuru'nun saygısını kazanmış. Bu kadar denizciliğe kendini adamış insanların ne Aramaki ne de Fuji gibi laubali hareket edecklerini düşünmüyorum. Durum gerçekten güç seviyesi farkından mı ibaretti yoksa ortada farklı bir amaç mı vardı bilmiyorum ama bana kalırsa hükümet bu ikisini almayarak yanlış bir tercih yapmış. Aramaki de Fuji de şu an Akainu'ya baş ağrısından başka bir şey değiller.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık