Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten ben bu seride kimseyi anlamıyorum.

Ya Luffy…Sana dünyanın en güçlü üç silahından biri sunulmuş önüne sen neyine güvenerek Pluton’u Wano’da bırakıyorsun ki?

Al işte silahı sonra nereye gidiyorsan git! Kim sana ne diyebilecek?

Şimdi kara kara düşünüyoruz Lütfü acaba Egghead’da ki o kadar hükümet gemisine karşı nasıl savaşacak diye?

Gemide Pluton olsaydı bunları düşünür müydük?

Godaaaa!
Pluton silah değil, ada yokedebilecek güçte bir gemi, Luffy Pluton'u alsa TS'yi bırakmak zorunda kalacak, bunu da yapamaz, TS'yle hikayeyi bitirecekler, gemi yok olmazsa :)

Pluton'u Momo kullanır yine bizim tarafta kalır neticeye bakarsan :)

Luffynin amacı o değil mi zaten kendi bileği ile bir şey başarmak ve macera yaşamak . Rayleigh direk sana one piecenin yerini söyleyeyim dediğinde de duymak istemediğini belirtmişti .
Luffy kadar ne olduğu belli olmayan, karakteri oturmamış, her hareketi çelişkili bir karakter yok, kahraman olmak istemiyorum der, yemek verenin adasını kurtarır, Ray'e aman ha söyleme OP'un yerini der, Kidd'den yanık yüzlü adamın bilgisini ister, :)

• Haha
Tepkiler: Tyr
Luffy kadar ne olduğu belli olmayan, karakteri oturmamış, her hareketi çelişkili bir karakter yok, kahraman olmak istemiyorum der, yemek verenin adasını kurtarır, Ray'e aman ha söyleme OP'un yerini der, Kidd'den yanık yüzlü adamın bilgisini ister,
Rayleigh hazinenin ne olduğunu bildiği için söyleme diyor ama Kid ile Luffy o sırada hazinenin yer bilgisi hakkında aynı durumdalar ve taşlardan birinin yerini bildiği iddia edilen adamın yerini soruyor orada. Kurtarma işini kahraman olmak için değil istediği için yapıyor.

Son düzenleme:
Rayleigh hazinenin ne olduğunu bildiği için söyleme diyor ama Kid ile Luffy o sırada hazinenin yer bilgisi hakkında aynı durumdalar ve taşlardan birinin yerini bildiği iddia edilen adamın yerini soruyor orada. Kurtarma işini kahraman olmak için değil istediği için yapıyor.
Kidd, Luffy'den daha fazla şey biliyor, aynı durumda değiller, ha Kidd'den adamın yerini öğrenmiş, ha Ray'den OP'un yerini öğrenmiş aynı şey, ikisinde de kendi emeği olmadan bilgi edinme hali var, birine yok çekerken diğeri için ölüyor :)

Luffy'nin bay geçtiği ada yok, geriye bakarsa hepsini kurtardığını görecek, kendi istediği için ada kurtarması, kahraman olma isteğiyle aynı şey zaten. Kahraman olmak istemiyorum ama gördüğüm bütün adaları kurtarıyorum, yersen :) Üstüne bu adamın meyvesi Nika, Özgürlük Savaşçısı, 800 yıldır beklenen kurtarıcı, adam Tanrı/ Kurtarıcı meyvesi yemiş, meyvenin özelliği gittiği yerdeki insanları güldürmek, özgürlük getirmek, bütün dünya Luffy'e Kahraman diyor, Luffy kahraman olmak istemiyorum diyor, ya Luffy ahmak, ya da Nika'nın etkisi altında farkında değil :)

Şimdi arayıp buldum, bu capsi 2014 yılında hazırlamışım :) Yeşil kapişonlu pelerine rüzgar meyvesi yedirildiğini ileri sürmüştüm, 10 yıl geçmiş halen aksine dair emare yok, teori geçerli :)

Dragonun hikayesi çok sığ, zulüm var, o zaman isyan edelim, bu kadar :) Keşke 30 yıl önce Özgürlük Savaşçıları diye organizasyon kurduğunda bu organizasyon devam etseydi ve bugünlere taşınsaydı, Nika'ya Özgürlük Savaşçısı diyorlar, Dragon'un örgütünün adı Özgürlük Savaşçıları :) Dragon'un her şeyi bilen ve Nika'yı bekleyen bir organizasyon kurmasını isterdim şahsen, Nika'yı ilah gibi bekleyip Nika gelince harekete geçecekler, Roger bile yanlış zamanda geldik diyor ve Nika'yı yemesini umarak çocuk yapıyor, 20 yıl sonraya plan yapıyor adam, Dragon'un bir halt bilmediğinin kanıtı da bu, bilse ona göre hazırlık yapardı :)

Kaç sövalye olduğu belli değil, 9 tane silüet var, belki 300 tane şövalye vardır, bilemiyoruz. Hadi 9 şövalye var diyelim, 7 tane krallık var ama bu krallıklarda güçlü kimse yok, kralın ve en güçlü korumaların Reverieye gitmeleri beklenmiş darbe için, o yüzden 9 şövalye 7 krallığa saldırıp yıksa boş hype olacak, Garp'ın bina yıkması gibi bir şey olur, binalar deniz kumundan mı yapılmış diye analiz yaparız :)

Dof, ID'ye kapatıldığında kutsalların Suikastçi göndermelerini bekliyordu, CP9 olduğunu sanmıyorum ben, başka ve ayrı bir suikastçi birliği olabilir kutsalların :)
Adam luffyi yapmış daha ne hazırlık yapmasını bekliyorsun bu adam daha ne yapsın :hhh:

ha Kidd'den adamın yerini öğrenmiş, ha Ray'den OP'un yerini öğrenmiş aynı şey,
"Ha saatli taş ha Nişantaşı" repliğini getirdin aklıma Allah iyiliğini versin :D Kimseye sormasınlar o zaman burada yol kitabesi var mı diye :D Yolda denk gelirlerse artık.
Kidd, Luffy'den daha fazla şey biliyor, aynı durumda değiller,
Sadece bilginin bu adamda olduğunu biliyor Kid. Fazladan bildiği bu.
Luffy'nin bay geçtiği ada yok, geriye bakarsa hepsini kurtardığını görecek, kendi istediği için ada kurtarması, kahraman olma isteğiyle aynı şey zaten. Kahraman olmak istemiyorum ama gördüğüm bütün adaları kurtarıyorum, yersen :) Üstüne bu adamın meyvesi Nika, Özgürlük Savaşçısı, 800 yıldır beklenen kurtarıcı, adam Tanrı/ Kurtarıcı meyvesi yemiş, meyvenin özelliği gittiği yerdeki insanları güldürmek, özgürlük getirmek, bütün dünya Luffy'e Kahraman diyor, Luffy kahraman olmak istemiyorum diyor, ya Luffy ahmak, ya da Nika'nın etkisi altında farkında değil
Açılın ben kahramanım demiyor ya.:D Gittiği yerin ahalisiyle prensesiyle etkileşime girip ahbap olup onlara samimiyetten iyilik yapıyor. Yaptığı şey Nika'ya uyuyor o Nika'ya değil. Neticede arkadaş olduklarını Nika seçmiyor.

Ulan kutsal ejder sümüklüsünü ezsene böcek gibi çapsız Ryo . Hem adamlar için savaşıyor hem de azar işitiyor. Ez geç yanlışlıkla oldu dersin .

Fujiye bak hiç umrunda değil , herif tam bir troll .
Amiraller bile idam edilmekten korkuyor ne alaka ya,korkulacak ne var bu hukumette.

Amiraller bile idam edilmekten korkuyor ne alaka ya.
Bir sümüklü için Amiral idam ederler mi emin değilim. Muhtemelen kutsalın özgüveninden gelen bir serzeniş .
Sonuçta Luffy ağzını kırdı elini kolunu sallayarak gezdi . Amirali de gel kelleni vuracaz deyip idam etmek sağlam arka ister .

Bir sümüklü için Amiral idam ederler mi emin değilim. Muhtemelen kutsalın özgüveninden gelen bir serzeniş .
Sonuçta Luffy ağzını kırdı elini kolunu sallayarak gezdi . Amirali de gel kelleni vuracaz deyip idam etmek sağlam arka ister .
[/QUOTE]
Muhtemelen bir amiralin görevlerinin içinde bu kutsalların kılına bile zarar gelmemesi var.
Bunu kabul ederek amiral olmuşlar.
O yüzden ne kadar eleştirsek boş.
Idam edilme mevzusunda da haklısın,öyle kolay değil evet.
Ama rütbe düşürme falan olabilir.

• Like
Tepkiler: Tyr

Ya Luffy…Sana dünyanın en güçlü üç silahından biri sunulmuş önüne sen neyine güvenerek Pluton’u Wano’da bırakıyorsun ki?

Şimdi kara kara düşünüyoruz Lütfü acaba Egghead’da ki o kadar hükümet gemisine karşı nasıl savaşacak diye?

Godaaaa!
Reyiz bir antik silahtan daha güçlü zaten. Luffy'e yük olmaktan başka bir şey olmaz.

Godaaaa!
Alınmıyor ki Pluton şu an?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık