Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu şovalye işini fazla takmamak gerekiyor bence , koskoca mary geoise basıyolar her yeri yıkıyorlar üstüne 2 amirel baş edemiyor. Güçlü olan yapacağını direk yapıp indirir örnek kizarunun amirel olduğunda giriş sahnesi nasıldı.
Güçlü birilerinin çıkması gerekiyor. Şuan Cross Guild, bizim tayfa, Shanks'ın tayfası, Karasakal'ın tayfası, üstüne bir de Devrimci Ordusu'nun karşısında sadece Denizciler duruyor. Onların da en güçlü elemanlarını az çok biliyoruz. O nedenle hükümet tarafında güçlü birileri daha çıkmalı ki, savaş çizebilsin.

He bu saatten sonra aniden çok güçlü karakter yaratmak absürt ve eğreti duracak, orası ayrı mesele.

Devrimcilerin Mariejois’teki erzak deposunu yakıp dünyanın her yanından oraya giden erzak gemilerne saldırması planını beğendim. Gayet zekice bir plan. Biz devrimcinin zeki, çevik ve ahlaklısını severiz.

Spoilerde amiralleri biraz kötü göstermişlerdi, abartmışlar. Etraf kutsal ejder kaynadığı ve onalra gelen en küçük zararda idam edilecekleri için amirallergüçlerini düzgün kullanamıyor. Örneğin Ryokugyu Wano’daki kadar büyüyememiş, Fuji de meteor çağıramıyor. (Dressrosa’yı izleyenler zatem Fuji’nin tüm saldırılarının büyük bir alana etki ettiğini biliyor)

Yetti gayrı artık.

Yetiş ya Luffy !
Dragonun bön suratinin hikayeye bir katkısı yok yav, Yorku Atlası Vegadedeyi özledik yeminle :)

Güçlü birilerinin çıkması gerekiyor. Şuan Cross Guild, bizim tayfa, Shanks'ın tayfası, Karasakal'ın tayfası, üstüne bir de Devrimci Ordusu'nun karşısında sadece Denizciler duruyor. Onların da en güçlü elemanlarını az çok biliyoruz. O nedenle hükümet tarafında güçlü birileri daha çıkmalı ki, savaş çizebilsin.

He bu saatten sonra aniden çok güçlü karakter yaratmak absürt ve eğreti duracak, orası ayrı mesele.
Spoiler şövalyeler yönünden de sahte çıktı, Bölüme tekrar baktım şovalyelerin 9 kişi olduklarına dair bir söylem yok, yine 7 ülkeyi yıkmak icin 1 er şövalye gönderildiği de geçmiyor, silüet saymakla olmaz o iş, bence bunlar Wanodaki Ninjalar gibi çıkacak, bir lider ve diğer şövalyeler, lider amiral ayarı vardır en fazla kalanından pek umudum yok açıkçası, Dragonun surat asma nedeni de bunlarin direkt ülkelerle savaş veya devrimcilerle ilgilenmesi, çünkü WG denizcilere gidin şu ülkeyi yok edin diyemez, ama şövalyelere diyebiliyor işte :)

Dünyaya yayılmış devrimcilerden güçlü kişiler çıkması muhtemel, Dragon daha ekibi toplamamış bile.

Çok önemli. :)

Dünya genelindeki devrimciler, dünya hukumetinin yönetimindeki kişilerden onlar insanlık dışı canavarlar olduğu için nefret ediyor.

Stussynin klonunu gördük Xebek, Roger ve Shiki’nin klonunu görebilecek miyiz ?
Bellide kutsal şövalyeleri Oda direkt klon olarak çizecek.
Düşününce de son savaş için ancak böyle bi son tatmin edici bulurum ben kişisel görüşüm bu.Hükümetin eline geçen güçlü korsanların klonlarına karşı olan büyük bi savaş.

Şu amirallerin büyük alana etki ettikleri için saldıramamalarının mantıklı bulunması gerçekten garibime gidiyor. Kaç kişi saldırmış mekana ? Amirallerin çarpıştığı adam sayısı 3 abi. Sabo ortalarda yok bile. Karasu ve Lindberg geniş alanlara etki eden rakip değiller. Hadi Morley dev olduğu için geniş alan kabul edelim. Abi Luffy G2'de Hajrudin indirdi ya! Tamam ikisinin klasmanı aynı değil ama G2 diyorum. Koca amiral meyve kullanmadan saldıramıyorsa... Denizcilerin acilen küçük alanlarda savaşabilecek amiral kadrosu açması lazım. Köşeye sıkışıyorlar böyle.

Stussynin klonunu gördük Xebek, Roger ve Shiki’nin klonunu görebilecek miyiz ?
Bellide kutsal şövalyeleri Oda direkt klon olarak çizecek.
Düşününce de son savaş için ancak böyle bi son tatmin edici bulurum ben kişisel görüşüm bu.Hükümetin eline geçen güçlü korsanların klonlarına karşı olan büyük bi savaş.
kopya,klon mevzusu okuyucuları usandırıyor artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık