Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karga karga gak dedi çık şu dala bak dedi

Devrim geliyor devrim ambarları açın

Sonunda savaş görücez

Bakalım marineford savaşından iyi çizebilecekmi

Keşke Devrimci’lerle savaşan Fujitora değilde Kizaru olsaydı.Fujitora’yı bu sistemin bir parçası olarak görmek istemezdim.
Bu kısım biraz da dostlar alışverişte görsünden ibaret. Dikkat edersen Fuji saldırı yapmıyor zaten sadece savunuyor. Ee adam kuro kadarını da yapmazsa çok göze batar.

Ulan şu Shanks şövalyelerin lideri çıksa da Zoro alsa boyunun ölçüsünü ahhhhh!

Biri Shanks diğerleri farklı kişiler sanırım. Vatan haini herif yalandan korsan tayfası kurmuş. Yazık Beckman'a. :)
Beckman için E. Oda East Blue'nun en zeki en yüksek IQ'lu adamı demişti, Shanks böyle bir oyuna kalksa Beckman'ın anlaması lazım ama Vegapunk'un ve Judge'un düştükleri halleri gördükten sonra bir şey de diyemiyorum. :)

Şu şovalye işini fazla takmamak gerekiyor bence , koskoca mary geoise basıyolar her yeri yıkıyorlar üstüne 2 amirel baş edemiyor. Güçlü olan yapacağını direk yapıp indirir örnek kizarunun amirel olduğunda giriş sahnesi nasıldı.

Yalnız hakikaten kaafsında çok büyük bir savaş var bu Oda'nın. Hepsinin altyapısını hazırlıyor gibi. Şu 9 şövalyenin gücünü merak ettim. Eğer amiral üstülerse çok çok sıkıntı.

Yalnız hakikaten kaafsında çok büyük bir savaş var bu Oda'nın. Hepsinin altyapısını hazırlıyor gibi. Şu 9 şövalyenin gücünü merak ettim. Eğer amiral üstülerse çok çok sıkıntı.
Denizcilerin 9 tane yonkousu varmış da haberimiz yokmuş. Boşuna demediler akainuya siz buz dağının görünen kısmısınız diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık