Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana paramecia gibi geldi.Siyah duman olarak kabul etsek sert saldırılar yapıyor.
Logialar her zaman aşırı akışkan olacak diye bir şey söz konusu değil, çamur, mochi vs buna örnek aslında. Ayrıca şömineli evlerde, köy evlerinde bacalar sürekli olarak dumandan tıkanır. Fazla duman bir yerden sonra orada böyle siyah kar ya da birikmiş tüpçük tozlar gibi is yapar. Bu is temelde sert bir şey değil, rahatlıkla eline alıp sıkıştırabilirsin. Yeterince sıkıştırırsan da sertleşeceğinden katı saldırı yapmaya olanak sağlar. Yani Logia olacaksa da sorun olmaz o açıdan.

Yalnız fark ettiniz mi bilmiyorum Devrim Ordusu Luffy'nin aksine Dünya Hükümetine değil Kutsal Ejderlere savaş açmış. Önceki bölümlere bakınca tutarlı bir hareket olmuş. Zira Devrimci Ordusunun Dünya Hükümetine değil Kutsal Ejderlere karşı olduğu belirtilmişti.

Yalnız fark ettiniz mi bilmiyorum Devrim Ordusu Luffy'nin aksine Dünya Hükümetine değil Kutsal Ejderlere savaş açmış. Önceki bölümlere bakınca tutarlı bir hareket olmuş. Zira Devrimci Ordusunun Dünya Hükümetine değil Kutsal Ejderlere karşı olduğu belirtilmişti.
Mevzu yakında iyi kutsal ejderler de var işine kayacak gibi.

Logialar her zaman aşırı akışkan olacak diye bir şey söz konusu değil, çamur, mochi vs buna örnek aslında. Ayrıca şömineli evlerde, köy evlerinde bacalar sürekli olarak dumandan tıkanır. Fazla duman bir yerden sonra orada böyle siyah kar ya da birikmiş tüpçük tozlar gibi is yapar. Bu is temelde sert bir şey değil, rahatlıkla eline alıp sıkıştırabilirsin. Yeterince sıkıştırırsan da sertleşeceğinden katı saldırı yapmaya olanak sağlar. Yani Logia olacaksa da sorun olmaz o açıdan.
Logia neyse o oluyor.Buzsa hep buz`dur,çamur çamur`dur,magma magma.Mochi özel paramecia.

• Like
Tepkiler: Him
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık