Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karasu'nun meyvesini çözemedim. Kurum Meyvesi vermiş Oda. Logia özellikleri gösteriyor. Kurum doğada bulunan bir madde sayılır mı sizce?
Logia olabilmek için doğada bulunan bir "madde" olma şartı olduğunu sanmıyorum. Örneğin kizaru'nun meyvesi de mantıken doğada bulunan bir şey değil sonuçta veya ateş kendi kendine oluşabilecek bir şey değil veyahut bataklık meyvesinin logia olarak var olması.
Edit* bu arada karasu'nun saldırı ismini dikilis olarak çevirmeniz seçmeniz bayağı hoş olmuş.

CP ajanları tam dayaklık. Devrim ordusunun güçlü adamları olduğunu kendi mekânlarındaki savaşta öğreniyorlar.

Güçlüler.
Yani iyi güçlüler.
Vallahi iyi dayak yedik...
Amiraller tam güç değil ama iyiler.

Logia olabilmek için doğada bulunan bir "madde" olma şartı olduğunu sanmıyorum. Örneğin kizaru'nun meyvesi de mantıken doğada bulunan bir şey değil sonuçta veya ateş kendi kendine oluşabilecek bir şey değil veyahut bataklık meyvesinin logia olarak var olması.
Edit* bu arada karasu'nun saldırı ismini dikilis olarak çevirmeniz seçmeniz bayağı hoş olmuş.
Bazı maddeler de doğada bulunabilmelerine rağmen Paramecia olarak geçiyor. O nedenle tereddütte kaldım.

Saldırı ismi için açıklama yaptım, aksi halde çoğu kişi anlamazdı.

Ortada bir mücadele yok ki.
Abi gözünü seveyim ortada nasıl bir mücadele yok. Bak Sabo olayları anlatıyor. Şu anda Karasu vs Fujitora, Morley vs Aramaki var. Henüz ortada ne Lindberg var ne de Sabo. Bu adamlar kapışmaya başladı. Sabo ve Lindberg olaya dahil olana kadar da bu adamlar dövüşmeye devam edecekler. @sensey'e göre Yonkou'lardan güçlü olan amiraller iki tane komutanı meyve gücünü kullanamadan tutamıyorlar. Shanks koca bir tayfayı indirdi çok kısa sürede ama amiraller YC2 bile olduklarını düşünmediğim devrimcilere meyve gücü kullanmadan galip gelememiş.

Amiral ile YC1 arasındaki makas bir tık, Yonkou ile amiral arasındaki fark iki tık.

Yonkou>>Amiral>YC1

Abi gözünü seveyim ortada nasıl bir mücadele yok. Bak Sabo olayları anlatıyor. Şu anda Karasu vs Fujitora, Morley vs Aramaki var. Henüz ortada ne Lindberg var ne de Sabo. Bu adamlar kapışmaya başladı. Sabo ve Lindberg olaya dahil olana kadar da bu adamlar dövüşmeye devam edecekler. @sensey'e göre Yonkou'lardan güçlü olan amiraller iki tane komutanı meyve gücünü kullanamadan tutamıyorlar. Shanks koca bir tayfayı indirdi çok kısa sürede ama amiraller YC2 bile olduklarını düşünmediğim devrimcilere meyve gücü kullanmadan galip gelememiş.

Amiral ile YC1 arasındaki makas bir tık, Yonkou ile amiral arasındaki fark iki tık.

Yonkou>>Amiral>YC1
Shanks hayvan gibi atak yaptı, o amiral olsa da öyle bir atak yapamazdı kutsallar hakiden zarar görüp bayılırdı.

Karasu sağ kol ayarı bir adam bu arada belli.

Bazı maddeler de doğada bulunabilmelerine rağmen Paramecia olarak geçiyor. O nedenle tereddütte kaldım.

Saldırı ismi için açıklama yaptım, aksi halde çoğu kişi anlamazdı.
Logia için fiziksel bir forma sahip olmamak yeterli galiba.
Açıklamadan gördüm zaten, yerelleştirilmesi hoşuma gitti sadece.

Mangayı şimdi okudum da amiraller bildiğiniz kendilerini tutmuşlar savaşmamışlar oda belli ki amirallerin gerçek gücünü saklıyor 2 amiral de bildiğin saldırmamak için savaşmışlar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık