Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1082 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır bir de bir kapak hikayesinde bayan altınhaftası herkesin hayalini açığa çıkardığında Croco yu kk tarzı bir kıyafet giyerken gördük. Buradan kesinlikle Croco nun hayali kk olmaktı diyemeyiz belki fakat kafasındaki ütopya ile alakalı olduğunu da sanmıyorum. Ben hala bu adamın derdi nedir anlayamadım.
Boş Char. Bunu beyazsakal falan yamultunca tutunacak dalı kalmamış iste antik silahtır bilmem nedir diye hayallere dalmış.

Sabo olayınada çok şaşırdık ne plottu be. Oyle bir twisttiki kimseler inanmadı. Hikayaye hiçbir katkısı olmayan sacma sapan olay ayrıca imi gördüğünü soylettirmeden 2dir kesiyor hadi bir kere kestin 2.si nasıl bir etki yapcak be adam ne uzattı bu kadar anlamak mümkün değil. İmi biz görmemiş olsak bi nebze anlarımda aman neyse

Buggy'e 3. bir komutan lazımdı. : ))
Mr.3 vs. zayıf kalıyor. T-Bone'yi alan nasıl bir sivilse artık o da potansiyelli bir adam olabilir. Mihawk ve Croc'tan sonra 3. komutanını da buulmuş oldu böylece Buggy : ))

Buggy'e 3. bir komutan lazımdı. : ))
Mr.3 vs. zayıf kalıyor. T-Bone'yi alan nasıl bir sivilse artık o da potansiyelli bir adam olabilir. Mihawk ve Croc'tan sonra 3. komutanını da buulmuş oldu böylece Buggy : ))
Mihawk Croco'ya güçlü adam topla o zaman diye fitneyi vermiş bile. ID basıp Dof'u ve bir kaç yeni at hırsızını çıkartacaklar. Kadro tamamlanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık