Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1082 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buggy baya masaya çıkarmış koymuş. Lan keske güçlü karakter olsaydi dedim ya. Luffye güzel bir rival olurdu. Croconun plana bak Mihawkta destek veriyor. Vasıfsız köpekler ya. Bir bölüm once Tiçin tayfayı gördük tam korsanlık işi dedik. Bu Crocodan bir bok olmaz net Buggynin adamı olur olsa olsa.

Shanksta herhalde korsanlar krali olsa dahi biseyleri degistiremecegini falan biliyor rogerdan öğrenmiş herhalde luffyi beklemesi gerekiyor. Yada ne bileyim bilenmişte olabilir Rogerin bazi sözlerine. Bir fbde ağlıyordu çünkü. Luffyde gelince artık OP için harekete geçti. Neden neymiş merak ettim, Shanksi bu kadar zaman bekleten.

Buggy baya masaya çıkarmış koymuş. Lan keske güçlü karakter olsaydi dedim ya. Luffye güzel bir rival olurdu. Croconun plana bak Mihawkta destek veriyor. Vasıfsız köpekler ya. Bir bölüm once Tiçin tayfayı gördük tam korsanlık işi dedik. Bu Crocodan bir bok olmaz net Buggynin adamı olur olsa olsa.

Shanksta herhalde korsanlar krali olsa dahi biseyleri degistiremecegini falan biliyor rogerdan öğrenmiş herhalde luffyi beklemesi gerekiyor. Yada ne bileyim bilenmişte olabilir Rogerin bazi sözlerine. Bir fbde ağlıyordu çünkü. Luffyde gelince artık OP için harekete geçti. Neden neymiş merak ettim, Shanksi bu kadar zaman bekleten.
Hayır bir de bir kapak hikayesinde bayan altınhaftası herkesin hayalini açığa çıkardığında Croco yu kk tarzı bir kıyafet giyerken gördük. Buradan kesinlikle Croco nun hayali kk olmaktı diyemeyiz belki fakat kafasındaki ütopya ile alakalı olduğunu da sanmıyorum. Ben hala bu adamın derdi nedir anlayamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık