Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Hakili yumrugu istedikleri kadar kullanabiliyorlar mi simdi yoksa normal hao haki gibi bi cooldown periodu mu var acaba? Birincisiyse zaten garp ve shanksi yenebilecek kimse yok uzaktan uzaktan cakarlar herkese bu yumrugu.

Bu Hakili yumrugu istedikleri kadar kullanabiliyorlar mi simdi yoksa normal hao haki gibi bi cooldown periodu mu var acaba? Birincisiyse zaten garp ve shanksi yenebilecek kimse yok uzaktan uzaktan cakarlar herkese bu yumrugu.
Zannımca Garp bu kadar hakili yumruk için çaba sarf ettiğini düşünmüyorum. Dümdüz vuruyor, yumruğu kendiliğinden hakili artık. Alışmış. Mesele şu Garp'ın son çare başvuracağı şey ne ?

cooldown periyodu yerine ondan önce manapool olayı var. Luffy'nin hakisinin yenilenmesi gerekiyordu biten bir şey olmalı ki yenilensin. Ama luffy meyve bazlı dövüştüğü için aşırı haki tüketiyordu. Meyvesinden,vücudundan ağzından çıkan dumanların çoğu hakiydi bir nevi ve 2 yıldır biliyor hakiyi.
Garp ise onlarca gün savaşabilecek düzeyde görünüyor aizenin reiatsu ile dolup taşması gibi garpta hakiyle dolup taşıyor olabilir zira 2 yıldır haki salmıyordu bile.

Law, Kid gibi ezilmemişse bu saatten sonra yaptığı yapacağı en iyi şey Luffy’ye kendini yamamak olur :artiz:
Kid’de es kaza ultra ezik bir şekilde o darbeden sağ çıkarsa Luffy’den başkası bu iki salağı kabul etmez:artiz:

Aynen bu bölüm yorumlarında kim incinmiş kimin keyfi yerinde belli oluyor :)
odaya daha geçenler laf atan sizsiniz gelip bana sataşıyorsunuz :) sadece gülüyorum zira bölümde benim sevdiğim karaktere bir şey olmuyor ki hoşnutsuz olayım.

Garpla ilgili bir sıkıntım yok gücüne dair. Gücü herkesin malumü, garpın karakteri sıkıntılı sadece ki bununla ilgili en son yorumu 3 gün önce attık.
999 gündür odaya laf sallarım her bölüm yeni mi farkına vardın? Benim foruma üye olma sebebim oda taşlama konusunda var mesela.
Bilgin yok fikrin var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 37)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık