Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sus sus nazar değdirme :D

Kuzan ben aynı adamım dedi Smoya. Öyle mi görücez, Garp'a yanlama planı varsa da tek yumrukta güzelim planı suya düşecek herifin yok yere hain olacak şimdi
Valla en zararlı Garp çıkacak gibi geliyor bana... Oda façaları bozulmasın diye Teach'in tayfayı yedirmedi adama . Kuzan ise amiral gücünde adam. Garp dövüşte üstün gelse bile kolay düşmeyecektir Kuzan. Bir şeyler olacak ama Teach gelecek eninde sonunda. Law'ı yendi çünkü. En sonunda Teach ve tayfası Garp'a girişeceklerdir. Garp Coby dahil herkesin kaçmasına vesile olur ve tek başına şanlı bir ölüm gerçekleştirir bunlara karşı.

Bu senaryo için Kuzan'ı Teach korsanı olarak düşündüm kafamda. Garp ile karşılaşmasında nasıl bir diyalog ya da vs dönüyor o önemli. Kuzan'ın rolü baya önemli olduğu için başka yerlere de kayabilir.

Teach'in tayfa, Garp'ı sağlam deşecek. 🙂👍 At fava bekle, paldır küldür dalacaklar.
Üstte yazdım. Benim kafamda da böyle bir senaryo var ama Kuzan'ın rolü önemli baya. Spoiler çok eksik. Net bir şey söylenmiyor.

Wb de yonko yalnız
Wb'yi hastayken yonko olarak gördük o halini de yer Garp. Roger dönemi öyle bir kavram yok zaten Prime Wb alayını yer.
Valla en zararlı Garp çıkacak gibi geliyor bana... Oda façaları bozulmasın diye Teach'in tayfayı yedirmedi adama . Kuzan ise amiral gücünde adam. Garp dövüşte üstün gelse bile kolay düşmeyecektir Kuzan. Bir şeyler olacak ama Teach gelecek eninde sonunda. Law'ı yendi çünkü. En sonunda Teach ve tayfası Garp'a girişeceklerdir. Garp Coby dahil herkesin kaçmasına vesile olur ve tek başına şanlı bir ölüm gerçekleştirir bunlara karşı.

Bu senaryo için Kuzan'ı Teach korsanı olarak düşündüm kafamda. Garp ile karşılaşmasında nasıl bir diyalog ya da vs dönüyor o önemli. Kuzan'ın rolü baya önemli olduğu için başka yerlere de kayabilir.
Ben ölüm beklemiyorum ama dramatik bir ölüm yakışır

Adadaki diger korsanlar çok problem degil. Wolf ve Vasco indi. Digerleri BB'nin yaninda ise shilliew, pizzarro ve aokiji var gibi BB kaptani olarak. Üstüne aokijiye üstün gelmis. Ciddi dövüsmeme durumu olabilir ancak ciddi ise Olay farkli yere evrilebilir. Lakin pizzarro'nun yetenegi farkli bir seye benzoyor ve shilliew'i ciddi bir dövüste görmedik. Seviyelerini ikisininde bilmiyoruz. Bu kadar ilerlediyse shanks gibi sonunu gösterme ihtimali yüksek.

BB tarafinda law'u birakma ihtimali var, umursamama gibi lakin meyvesi iyi. Kaçmis olabilir ancak phoneleri almistir. Böylece kk amaci kalmadi diyebiliriz ancak son savasta luffy'e saglam faydasi dokunur. Mevcutta en iyi karakterlerden biri.

BB'nin yüzü yarali dedigi muhtemel saul. O ise digerleri ararken tayfa Elbaf'a gittiginde hazir rulolanmis olarak teslim bile alabilir robin :) Sonuncu da cepte.

Ancak Eger BB'nin rota Elbaf'a yönelirse BB vs. shanks ihtimali yükselebilir lakin tayfasi eksik. Gerçi BB adasina döndügünde olanlari bir süre idrak edemeyebilir :) Aokiji yenildimi belli degil ancak üstün gelmis. Digerleri lucci gibi bayilmayip öldü ise, pizzarro ve shilliew da durduramazsa ortada ada ve tayfa diye birsey kalmayacak böyle giderse. Shanks ile vs. hep bekliyorum lakin garp biraz durumu degistirebilir simdilik görmek lazim.

Son olarak bu ara olayi ne alaka? Amaç ne? Daha yeni ara oldu.

Garp acaba oradan sağ çıkıp gidecek mi, yoksa dövüşecek mi.
Garp'ı harcayacaklar. Kuzan da bunda pay sahibi olabilir. Ama kötü olduğundan değil tabi. Kuzan gibi biri Bb gibi adamlara biat etmez. Kuzan ya devrimci ya Sword ekibinden bir şey çıkar. Asıl amaçlarını gerçekleştirmek için Garp'ı içinde fırtınalar kopsa da harcamak durumunda kalabilir/ler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık