Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan serideki en tehlikeli meyvelerden birisine sahip.Direk antisi denilecek mağma meyvesine bile 10 gün dayandı.Bacağını kaybetti ama dayandı yinede.
Bacağını kaybettiğine de inanmıyorum da hadi hayırlısı.

İçerdeki adamı Akainu oynayamazdı çünkü bu manyak daha selam vermeden herkesi yakmaya çalışırdı. Kizaru desen Kutsalların 1 numaralı Bekçisi. İş Aokiji'ye kalmış, 10 günlük savaş bile kolpa olabilir.

Dostunu yakın tut, düşmanını daha yakın.

Garp tek bölümde Kuzan alacak ? Oda çizse bile inanmam. Başka bir şey vardır işin altında ciddi değildir Kuzan.
Ciddi bir karşılaşmada Garp gene kazanır tabi orası ayrı.

Ara olsa bile golden week arası olduğu icin haftaya spoiler ve bölüm cıkabilir.

Spoilercıların insafına kaldık

Bacağını kaybettiğine de inanmıyorum da hadi hayırlısı.

İçerdeki adamı Akainu oynayamazdı çünkü bu manyak daha selam vermeden herkesi yakmaya çalışırdı. Kizaru desen Kutsalların 1 numaralı Bekçisi. İş Aokiji'ye kalmış, 10 günlük savaş bile kolpa olabilir.

Dostunu yakın tut, düşmanını daha yakın.
Temennimiz o yönde.Umarım Kuzan Bb yi içten çökertmek için yerleştirilmiştir.Ben bir hain damgası hiç yakıştıramıyorum birde Bb gibi birisinin yanında.

Adam sırf hikaye bağlamak ve flashback vermek için, Garp'ın Karasakal'ın adasına yaptığı saldırıyı karşısına Kuzan'ı koyarak sınırlandırdı. Dövüş yok. Güç dengesi ile ilgili bir şeyler vermek yok. Sadece hikaye ve anlık güç gösterileri. Olaylar büyüyor, şiddetleniyor, bir şeyleri artık mecbur çizmesi göstermesi lazım diyorsun ama yok; herif yine bir şekilde serideki aksiyonu boğup öldürüyor.

Kuzan hala denizcilere aidiyet hissediyor.Smoker'ı kurtarmasına gerek olmadığı halde kurtarmıştı ve denizcileri uyarmıştı.Dragon ile bir bağlantısı çıkacak gibi duruyor.Garp'ı öldürebileceğini de sanmıyorum.Anca Garp'ın kendini feda ettiği bir senaryo olursa öldürebilir.
Tabii bunlar hep bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık