Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp'a Ace'i kurtarmadı diye adam değil diyenlerin ful Beyazbıyık fanı olması da ironik baya. Adam kardeşim dediği Oden'in Kaido'nun elinde öldüğünü duyunca karısına ve direkt kendi gemisinde doğan çocuklarına ne olduğunu hiç düşünmedi bile. Bu adam Wano'yu basmış olsaydı Oden'in kızı Orochi'ye geyşalık yapmak zorunda kalmayacaktı.

O yarım akıllı diye gömüp durduğunuz BigMom bile yarım tayfasıyla Wano'yu basacak kadar cesurken Beyazbıyığın Kaido'nun ismini duyunca tadımız kaçmasın diye Wano'nun etrafından dolanması falan, bilemiyorum yani. Hadi façan yetmedi basmaya bari bir kontrol etmeye git ne oluyor burada, kim ölmüş kim kalmış kimleri aradan kurtarırım falan diye. Adam hiç bir şey yapmamış, dümdüz görmezden gelmiş. Garp 3 5 tane koramiral bile olmayan denizci çocukla yonko adası basıyor hala adam değil diyorlar.

Öncelikle "Marineye bağlı" deyince senin aklına sir yessir diye dolaşan bir marine eri mi geliyor? Adam Marine'nin adalet, asayiş vs anlayışına bağlı. Daha geçen bölüm, "Koby Marine'nin geleceğidir, yedirmem kimseye" diyerek de gösterdi bu prensiplere bağlılığını. Sırf üstlerinden emir almıyor diye nesi bağlı olmuyor?

Bak ikinci söylediğini bu dediğin yöne çekmek gerçekten ayrı bir çaba gerektiriyor. Haterı olduğun için çekebiliyorsun anlıyorum. :D
Evet adam tereddüt etti, çünkü torunu ve hayatını adadığı prensipleri vardı önünde. Bu tereddütünün nasıl zararlı olduğunu da gördü, 10 dakikada bitecek savaş uzadı ve onlarca insan öldü. Dersini almış belli ki bu lafı söylüyor. Ayrıca Ace ve Kuzan, onun için aynı değerde insanlar değil. Adamın, "Suçlulara asla acımam ama aile çok farklı hikaye" dediği lafı var. Burada da suçluya acımamış, doğrudan çarpmış suratına.

Üçüncüsü, o saldırı abarttığımızdan bile daha fena bir saldırı olabilir. Bugüne kadar bunun dengi gelmedi daha. Bak saldırıda meyve yok, bir kılıç veya başka bir silah yok, patlayıcı falan yok. Dümdüz haki ile, onlarca metre yukarıdan, hiçbir yere temas bile etmeden devas bir alanı yok edip içindeki herkese de tek atıyor. Bunun bir benzeri yok şu ana kadar. Varsa bir panel atıp hatırlat bize.
Sonrasını okumadım ben Coby'i Shanksla biliyorum :oleyo:

Orada patlayan Kizaru yalnız, temas ede ede hem de. Kimsenin de burnu kanamadan. Çaresizlikten bula bula bunu mu buldun ajskfdshgljdflhg

Şunu unuttum.Attığı panel bile o kadar yanlı ve çaresizce ki... Üzücü gerçekten.Hemen altında Kizaru sağlam bir şekilde duruyor.

Bu daha kötü işte istediğini yapıp hiçbir haksızlığa karşı yaptığı bir duruşu görmedik.

Ohara ?
Milletin bacısını, nişanlısını alan kutsallar?
Shiki bile hapisken idam edilen Ace ?
Vesaire vesaire.

Verilecek cevabınız yok anca bilmem neyi kurmuşsa diyebilirsiniz :ehe:
Güç gözünü bürümüş bu fanların. Zaten dikkat edersin. Karakteri işin içine girince kuma gömülüyorlar. Hep şöyle güçlü böyle güçlü diye övüyorlar. :ehe:

Güç gözünü bürümüş bu fanların. Zaten dikkat edersin. Karakteri işin içine girince kuma gömülüyorlar. Hep şöyle güçlü böyle güçlü diye övüyorlar. :ehe:
Kuma gömülme durumu yok.Yıllardır her defasında anlatılan şeyler.Anlamak istemeyen sizsiniz.Çünkü işinize gelmiyor.
Kaldı ki şurada bile hala Garp'ı savunan hayranları varken kuma gömülüyor demek.İnanılmaz bir çapsızlık ya.

Bu daha kötü işte istediğini yapıp hiçbir haksızlığa karşı yaptığı bir duruşu görmedik.

Ohara ?
Milletin bacısını, nişanlısını alan kutsallar?
Shiki bile hapisken idam edilen Ace ?
Vesaire vesaire.

Verilecek cevabınız yok anca bilmem neyi kurmuşsa diyebilirsiniz :ehe:
Croco denilen herif tüm ülkede iç savaş çıkarmak amacıyla terörize etti ona rağmen ID de keyfi gayet yerindeydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık