Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Tereddüt etmek zayıflıktır" demesi. Buradan karaktersiz olduğu anlamı çıkmaz. Sadece Ace mevzusunda zayıf olduğunu anlamı çıkar, ki zayıftı o zaman mental açıdan. Görev ve ailesi arasında kalmasa ciddi ciddi Sengoku'nun o şekilde Garp'ı tutacağını düşünen yoktur herhalde.
biz başından beri diyoruz odadaki özellikle Monkey D. ailesi'nin genişliği yazardan kurgya sirayet etmiş (henüz dragondaki genişliği görmedik)

Luffy'nin partilemesi,garpın burun karıştırması ha bire kahkaha atması. Orda ciddi bir olay var. Esir bir karakter var o esir karakteri oraya getiren dolaylı olarak ace'nin ölümüne neden olan karasakal korsanları şimdi luffy ve garpın geniş bir çar oldugu su götürmez bir gerçek (henuz dragonda görmedık bunu kı umarım görmeyız)

Gerçek bir adamlık nasihatını dadanla girdiği diyalogdan gördüğümüz üzere mf'de acayip bir pişmanlığı var çünkü orda tereddüt ediyor ve pişman oluyor bu karaktersiz yapar mı bana göre yapar.

Garp hileye oynuyor; gri bir karakter
Garp alengirli davranıyor.
Garp iki adım ileri atıyor,bir adım geri geliyor.
Garp iki ters bir düz oynuyor.
Garp çetrefilli yolu seçiyor

Sen bu kadar bıçak sırtı konularda net ve kesin bir yargıya varamıyorsan, bir eylem yapamıyorsan ben neyleyeyim garpı?
Garp bu kadar çaresiz mi? Garp bu kadar korkak mı ?

biz başından beri diyoruz odadaki özellikle D. ailesi'nin genişliği yazardan kurgya sirayet etmiş (henüz dragondaki genişliği görmedik)

Luffy'nin partilemesi,garpın burun karıştırması ha bire kahkaha atması. Orda ciddi bir olay var. Esir bir karakter var o esir karakteri oraya getiren dolaylı olarak ace'nin ölümüne neden olan karasakal korsanları şimdi luffy ve garpın geniş bir çar oldugu su götürmez bir gerçek (henuz dragonda görmedık bunu kı umarım görmeyız)

Gerçek bir adamlık nasihatını dadanla girdiği diyalogdan gördüğümüz üzere mf'de acayip bir pişmanlığı var çünkü orda tereddüt ediyor ve pişman oluyor bu karaktersiz yapar mı bana göre yapar.

Garp hileye oynuyor; gri bir karakter
Garp alengirli davranıyor.
Garp iki adım ileri atıyor,bir adım geri geliyor.
Garp iki ters bir düz oynuyor.

Sen bu kadar bıçak sırtı konularda net ve kesin bir yargıya varamıyorsan, bir eylem yapamıyorsan ben neyleyeyim garpı?
Garp bu kadar çaresiz mi? Garp bu kadar korkak mı ?
Bu garp fanları böyle ya.

Adama doğrudan Kuzan demiş ki sen ne istersen onu yapıyordun.
Peki şimdiye kadar gördüğümüz tüm haksızlıklara karşı bir şey yaptığını gördük mü bu her ne isterse onu yapan adamın ? Hayır görmedik.

Hala gelip mesnetsiz şeylerle Garp'ı yeriyorsunuz falan diyorlar aldşkjalsdlaksdjasd

Garp fanları yav işte sallayacaksın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık