Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger ile kıyas edilen Garp’tan da daha azı beklenemezdi zaten. Ayrıca Garp’ın prime hali bile değil. Oradan düşünün Amiral-KK seviyesi farkını. KK(Roger, Garp, Wb (prime halleri))> Yonkou (Kaidou, BM, Shanks, Teach, Yaşlı Wb vs.) > Amiral(kuzan,fuji, aramaki vs.) . KK seviyesi iki gömlek fazla gelir Amiral seviyesine. Ayrıca Roger bence net olarak üstündü Garp’tan, Roger’ın seviyesini oradan hesap edin. Amirallerin patladığı bölümlerden birisini daha görmüş olduk.

Kalabalıkta Garp özgür takılıyor ya ne isterse onu yapıyor :oleyo2: Tenhada kutsal ejderleri sırtında gezdiriyordur. Onlardan doğrudan emir almayınca sanki onların emrini yapmıyorsun tam zeka küpü.

Kuma gömülme durumu yok.Yıllardır her defasında anlatılan şeyler.Anlamak istemeyen sizsiniz.Çünkü işinize gelmiyor.
Kaldı ki şurada bile hala Garp'ı savunan hayranları varken kuma gömülüyor demek.İnanılmaz bir çapsızlık ya.
Yıllardır anlattığınız tek şey Garp şöyle güçlü böyle güçlü. Bundan ötesi yok. :ehe:

Güç gözünü bürümüş bu fanların. Zaten dikkat edersin. Karakteri işin içine girince kuma gömülüyorlar. Hep şöyle güçlü böyle güçlü diye övüyorlar. :ehe:
Ciddi ciddi kendi dünyanızda başka hiçbir şeyi görmemekten mutlusunuz siz sanırım, ben şaka yapmıştım oysa. :D
Karakter konusunda şu an canlı canlı tartışma halindeyiz, kafanı kaldırıp bakabilirsen eğer.

Sonrasını okumadım ben Coby'i Shanksla biliyorum :oleyo:
Red uzun zaman sonra seni ciddiye alıp ciddi ciddi yazdım, şu an aldığım bu kararı sorguluyorum. :D

Hem teori diyorsun hem limiti 3 deyip net bir kalıp kullanıyorsun, olmadı bu chpnin 7. oku uzaklara bakma eylemini gerçekleştiren dragon
[/QUOTE]

Limitin 3 olmasi sebebi rastgele değil. Karasakal'on amblemine bak.

Ciddi ciddi kendi dünyanızda başka hiçbir şeyi görmemekten mutlusunuz siz sanırım, ben şaka yapmıştım oysa. :D
Karakter konusunda şu an canlı canlı tartışma halindeyiz, kafanı kaldırıp bakabilirsen eğer.

Red uzun zaman sonra seni ciddiye alıp ciddi ciddi yazdım, şu an aldığım bu kararı sorguluyorum. :D
Mesajları okumadan gelip kuma gömülüyorsunuz len diyor kafayı yersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık