Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
law'ın ölümsüz yapma gücü çok göreceli. eceliyle mi ölmüyor hep aynı yaşta mı kalıyor onu çözemedim. yoksa witcherdaki kurtadam gibi kafasını kessen tekrar mı yoktan varoluyor nedir
Bence Yüzüklerin Efendisi'ndeki elfler gibi uzun yıllar yaşayabiliyorlar ama ölümcül bir yarada ölebiliyorlardır. Eğer senin dediğin gibi olursa İmu vs Luffy sonsuza kadar sürebilir.

law'ın ölümsüz yapma gücü çok göreceli. eceliyle mi ölmüyor hep aynı yaşta mı kalıyor onu çözemedim. yoksa witcherdaki kurtadam gibi kafasını kessen tekrar mı yoktan varoluyor nedir
Tek kullanımlık hayata döndürme olabilir. İster elf gibi olsun ister kurt adam seriye yakışan olay değil. Mangaka 1 kişi için alt yapı hazırlıyor bariz şekilde.

Brook'un meyvesinden farkı kalmaz öyle. O kadar basit bir şey çıkmaz
Onu da anlamadık ki. Ne halta yaradı yarıyor bm nin antisi olur sandık o da olmadı ona da benzemedi. 1 kere kafesten kurtardı hepitopu o. 2yıl dönüşün de müzik işine girdi o da kaldı... Gerçek anlamda ölümsüzlük veriyorsa ope-ope devlet neden bulamamış denir. O da mı 800 yıl kaçmış. Çok açık yaratacak mevzular...

Onu da anlamadık ki. Ne halta yaradı yarıyor bm nin antisi olur sandık o da olmadı ona da benzemedi. 1 kere kafesten kurtardı hepitopu o. 2yıl dönüşün de müzik işine girdi o da kaldı... Gerçek anlamda ölümsüzlük veriyorsa ope-ope devlet neden bulamamış denir. O da mı 800 yıl kaçmış. Çok açık yaratacak mevzular...
Meyvesi ölümden bir kere dönmeyi sağlıyor işte. Bu uzun süre dönemeyince ruh formuna dair güçler elde etti sanırım. Meyvesinin ana olayı ölümden bir kereliğine döndürmek çünkü.

Ope Ope büyük ihtimalle elf stili ölümsüzlük verecek. Başka türlü mutlak ölümsüz diye bir mevzu çıkmaz

Meyvesi ölümden bir kere dönmeyi sağlıyor işte. Bu uzun süre dönemeyince ruh formuna dair güçler elde etti sanırım. Meyvesinin ana olayı ölümden bir kereliğine döndürmek çünkü.

Ope Ope büyük ihtimalle elf stili ölümsüzlük verecek. Başka türlü mutlak ölümsüz diye bir mevzu çıkmaz
Meyvelerin antilerinin olduğu ya da birbirlerini karşıladığı evrende şu bana saçma geliyor yakıştıramıyorum. Direk luffy hariç 1 kişi için alt yapı gibi geliyor. Neyse Bb aldı bakalım yumurtlar yakında ne olduğunu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık