Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda, hem Law'ı hem de tayfasını kurtardıktan sonra Kid ve tayfasına çektiği muamele gerçek çıkarsa bu tinerciyi iplemeyen benim bile zoruma gider. En son üvey baba dizisinde böyle bir ayrım görmüştüm. Law Semiha Kid Lamia oldu

Oda, hem Law'ı hem de tayfasını kurtardıktan sonra Kid ve tayfasına çektiği muamele gerçek çıkarsa bu tinerciyi iplemeyen benim bile zoruma gider. En son üvey baba dizisinde böyle bir ayrım görmüştüm. Law Semiha Kid Lamia oldu
E.oda : ne yapalım arkadaşlar Kid için senaryo bulamıyorum , çizmesi de zor hurda çizmekte uğraştırıyor
Editör : reis vallahi bizde bıktık
E. Oda : Shanksımı iki gözümün çiçeğini çizeyim biraz
Editör : Kid hıyarını da aradan çıkaralım
E. Oda : sonsuza dek ( gülüşmeler )

Editör : peki Law ?
E.oda : onun kız hayranı çok o kalsın

Bu seri bitince coby amiral olmaz ama one piece 2 diye bir seri çıkarınca orda coby'i işler. Adam ölene kadar para kazanacak bu işten
"One Piece, Off panel dövüşler" diye seri çıkarsa bir 15 sene de onun ekmeğini yer; rahattttttt.

Adaya Sengoku da gelir mi acaba . Niyeyse öyle bir his var içimde .
Sengokunun gücüne de şahit olabiliriz . Onunda Garptan eksik olduğunu düşünmüyorum.
Garp'ı Sengoku'suz, Sengoku'yu Garp'sız düşünemiyorum. Keçi reyis hiç umulmadık bir anda, hayati bir hamleyle giriş yapabilir mevzuya. Sonra ikisi birden nalları diker. Ohh missssss.

BB’nin kariyerinin bitmesi yakın gibi geliyor bana . Wanodan beri parça parça Teach işliyor çaktırmadan . Önce kuja , sonra Law dövüşü , şimdi Kuzan olayı , diğer yandan Egghead ‘a giriş . Sanırım Teachi de aradan çıkarmayı planlıyor bence . Niyeyse Shanksa daha büyük oynayacak gibi .
Bence tam tersi shanks aradan gidecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık