Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen reis, senin kadar tecrübeli değiliz patlama hususunda.

Dofy’nin teklediği smokere yakalanan Croco boy örneği varken sen fazla konuşma istersen. Birini yakalamaya Smoker yola çıkıyor, diğeri için Fuji, Sengoku, Tsuru ;)
Avatarın bile patlangaçlığının simgesi lan Wano ve Mihawk. :hhh:

Hahaha kime yakalanmış Crocodile? Şaka gibi bir çarsın gram ciddiye almaya gerek yok seni bir kez daha kanıtladın. :S

Son düzenleme:
Adam amirali bile troll yüz ifadesi çizcek nerdeyse.

Ciddi karakter yoksunluğu cekıyor seri. Umarım akayı ve shanksı trollemez ilerisi için

Mihawk zaten son kale.
Aka ve Shanks için emin değilim ama Mihawk için imkansız diyebilirim.
Luffy'nin lastik kafası sıkışmıştı hani ve bu yüzden twerk yaptığı gibi bir durum oluşmuştu hatırlarsın. Yani o durumda bile ciddiyetini bozmadan Luffy ile muhabbet ediyor adam.

Adaya Sengoku da gelir mi acaba . Niyeyse öyle bir his var içimde .
Sengokunun gücüne de şahit olabiliriz . Onunda Garptan eksik olduğunu düşünmüyorum.
Zirve Roger ve Wb ile vs atmıştır kendi döneminde. Bu seviyede olduğunu düşünmüyorum ama yakındır. Boş çar çıkması mümkün değil. Ama böyle bir şey olacağını sanmıyorum, o da gelse BB'nin kariyeri net şekilde biter çünkü.

Zirve Roger ve Wb ile vs atmıştır kendi döneminde. Bu seviyede olduğunu düşünmüyorum ama yakındır. Boş çar çıkması mümkün değil. Ama böyle bir şey olacağını sanmıyorum, o da gelse BB'nin kariyeri net şekilde biter çünkü.
BB’nin kariyerinin bitmesi yakın gibi geliyor bana . Wanodan beri parça parça Teach işliyor çaktırmadan . Önce kuja , sonra Law dövüşü , şimdi Kuzan olayı , diğer yandan Egghead ‘a giriş . Sanırım Teachi de aradan çıkarmayı planlıyor bence . Niyeyse Shanksa daha büyük oynayacak gibi .

BB’nin kariyerinin bitmesi yakın gibi geliyor bana . Wanodan beri parça parça Teach işliyor çaktırmadan . Önce kuja , sonra Law dövüşü , şimdi Kuzan olayı , diğer yandan Egghead ‘a giriş . Sanırım Teachi de aradan çıkarmayı planlıyor bence . Niyeyse Shanksa daha büyük oynayacak gibi .
BB umurumda değil Raftel'de Luffy vs Shanks görelim bu iş huzur içinde çözülsün. Bunu görmeden bitmemeli OP.

• Like
Tepkiler: Tyr
Kuzan'ın bu bölümdeki tavırları tamamen, suç örgütünün arasına sızmak için onlardan biriymiş gibi gözükmeye çalışan yer yer hepsinden daha kafadan kırık, psikopat ve bitik tripleri atarak karşı tarafı yemleyen ajanları hatırlattı bana. Ortamı çok güzel kıvama getirmiş BB'yi yemlemiş, istediğini almış bence. At hırsızlarıyla içip makara yapması en ufak olayda da bak keserim haa çekmesi falan hep doğru hamleler. Asıl mesele bunu Kuzan'dan kim istedi ya da onun aklına kim soktu? Akainu mu, Dragon mu ya da Sengoku mu? Göreceğiz. Shanks da olabilir derdim ama BB'nin tam olarak nerede olduğunu bilmediğini gördük onu eledim o yüzden.

ayrılan 3 tayfayınında kaderini çizdi oda.

Kid tayfası yok edildi.
Law tayfası yenilgiye uğradı.
Hasır şapka tayfasıda kaçtı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık