Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp a bak tam canavar, Luffy denizci olacam deyip, şundan bütün eğitimleri alıp, kaçıp korsan olaydı bari… Akıl yok ki. Sonra salak salak mahpuslarda eğitim gördü xd

buz ve ateş olayı sıkmaya başladı ben bu olay üzerinden değilde nico robin olayı üzerinden sana katılıyorum ama kuzana göre sanji hala yeterli değil. O vücudun bir sınırı var tıpkı kardeşleri gibi.
Dedigin mantikli lakin potansiyeli var sanjinin monster trio'yu bozmaz. Suan yeterli degil ve muhtemelen elbaf sonuna kalacak vs'leri. Elbaf limitlerini asacaklari yer olacak muhtemelen. luffy için daha üst bir seviye, zoro için kara kılıç vb, Sanji için daha üst seviye haki ve güç tarzi. Elbaf sonu zoro ve sanji amiral seviyesi olacaklardir. Sonrasinda BB vs'si görecegiz diye düsünüyorum elbaf öncesi son vs. sonrasinda bol bol fb. dibine vuracak sekilde :) raftel hikayesi...

Poneglyph sahibi yaralı adam Şahin-göz Mihawk'tan başkası olamaz. Gemi girdap sahneleri onun işi gibi duruyor. Yaralı nicki ise dünyanın en iyi kılıççısı olmasına rağmen vücudunda hiç yara olmamasına bir gönderme. Bu adam Mihawk olmalı. Yakın zamanda Shanks vs Mihawk görebiliriz.
Buggy ne diyor bu vs'ye :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık