Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne Garp’ın yenilmesini ne de Shiryu’nun yenilmesini istiyorum…

Çünkü bu gözler bir Zoro vs Shiryu’yu görmeyi hakediyor.Ancak bunun olabilmesi için de Shiryu’nun Garp’tan kurtulması gerekiyor.Eee öteki taraftan da Garp’ın yenilmesini izlemek istemiyorum.

Yani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumu var bende.

Ne Garp’ın yenilmesini ne de Shiryu’nun yenilmesini istiyorum…

Çünkü bu gözler bir Zoro vs Shiryu’yu görmeyi hakediyor.Ancak bunun olabilmesi için de Shiryu’nun Garp’tan kurtulması gerekiyor.Eee öteki taraftan da Garp’ın yenilmesini izlemek istemiyorum.

Yani aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumu var bende.
Olay çok basit Garpın Hakisini hisseden shiryu arkadaşlarına ben lavaboya gidiyorum deyip topuklasa uzaklaşınca da görünmez olup saklansa bitti gitti.

Shiryu hakkında bildiğimiz tek şey Garp gibi marinenin köpeği olmadığı.. at hırsızı için erken bir tanım.
Koramiral hizmet etmiyor mu?
Amiral olayı garpı kurtarmaz... Adamın gözünün içinde Ace'i öldürdüler Garpın yaptığı şey bırak beni sengoku😂😂
Rayleigh ne haberi vardı nede Ace ile alakası vardı. Lütfi'nin de dediği gibi sonunu düşünen kahraman olamaz:)
ID dediğimiz yapı doğrudan devlete bağlı denizcilerin bir nebze farklılığı var kendi içinde. 2 yıl ayrı kaldı diye mi shiryu kral oldu ? ace nin sonunu luffy güzel özetliyor hatta zoro laf sokuyor orada okumadıysan manga yı hatırlatayım istedim. Kişiler kendi sonlarını hazırlar bu serinini olayı bu hani seri ironik şekilde 1080P oldu hala anlamadıysanız. Reyleigh ne haberi vardı derken şabondiden izleyen kimdi ki 🤔 şanks yeni dünyadan çıkıp geliyor o daha yakın yere gelemedi ama boa için denizleri yarıp geçen kişi sorsak roger kardeşi kaptanı falan fişman...

Vasco shot sarhoş edebiliyorsa rakibi tayfada zoro veya nami'dir.

Bu arada Pizarro denildiği gibiyse ayaklı uyanış gibi meyvesi var. Haki de basabiliyorsa uyanış'ın tüm adaya yayılmış hali gibi olur. Saçma bir güç.

Shiryu hakkında bildiğimiz tek şey Garp gibi marinenin köpeği olmadığı.. at hırsızı için erken bir tanım.
Amiral olayı garpı kurtarmaz... Adamın gözünün içinde Ace'i öldürdüler Garpın yaptığı şey bırak beni sengoku😂😂
Rayleigh ne haberi vardı nede Ace ile alakası vardı. Lütfi'nin de dediği gibi sonunu düşünen kahraman olamaz:)
Yani... Nerede hoşlanmadığım yorum var. Sahibi sen oluyorsun. Teşekkürler başarınız için. 🤝

Garp aktif olarak savaşa dahil olmayarak yapabileceği en büyük iyiliği yaptı. Sizin beklentiniz korsanların safına geçip, Denizciler'e karşı savaşması sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık