Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl temas var? Big Mom temassız vuruyor.
Simdi gördum Doğru fakat bir ordan ne çıkarcaz knk geniş çaplı bir saldırı yapmısmı ? Wb ve Rogere benzer bir saldıri yaptığını tahminlemi öğrencez ? Ben diyorum haki dalgasını net gördüğümuz saldırılar arasında Wb Roger Luffy Kaido Falan var bunlar saldırı yaparkene yer yarılmıyor çünkü birbirlerini dengeliyorlar Bana Tanrısal nefretle Big Mom ne idüğü belirsiz saldırısını örnek gösteriyorsun.Adamlar genis çaplı saldırı yapıyor yer yarılmıyor Garp yapıyor yarılıyor sebebi birbirlerini denegelemleri bu kadar

Simdi gördum Doğru fakat bir ordan ne çıkarcaz knk geniş çaplı bir saldırı yapmısmı ? Wb ve Rogere benzer bir saldıri yaptığını tahminlemi öğrencez ? Ben diyorum haki dalgasını net gördüğümuz saldırılar arasında Wb Roger Luffy Kaido Falan var bunlar saldırı yaparkene yer yarılmıyor çünkü birbirlerini dengeliyorlar Bana Tanrısal nefretle Big Mom ne idüğü belirsiz saldırısını örnek gösteriyorsun.Adamlar genis çaplı saldırı yapıyor yer yarılmıyor Garp yapıyor yarılıyor sebebi birbirlerini denegelemleri bu kadar
Garp bilerek büyük çaplı haki saldırısı yapıyor karşıda direnç olsa da farketmez, Zoro’nun 1 sanise şu Kaido ve Big Mom’un atağını bloklaması gibi bloklarlar anca.

Garp’ı her ne kadar Shiryu’lar için güçlü de görsem Coby’i kurtarayım derken ölecekmiş gibi hissediyorum.

Mesela Shanks, Kid’i ve tayfasını tekledi geçti.Ama aynı şey Garp için olmadı.Yani Garp Shanks’in aksine daha ciddi bir mücadelenin içine girdi.

Birde bu sayı da Coby için o bizim geleceğimiz ve o benim çırağım demesi Garp’ın Coby’i kurtarmak için her türlü fedakarlıktan kaçmayacağını da gösteriyor.Fedakarlık deyince aklıma bu seride Ace, Naruto’da ise Jiraiya geliyor maalesef.

Tüm bunlar ışığında Garp’ın sonunun yakın olduğunu düşünüyorum

Garp’ı her ne kadar Shiryu’lar için güçlü de görsem Coby’i kurtarayım derken ölecekmiş gibi hissediyorum.

Mesela Shanks, Kid’i ve tayfasını tekledi geçti.Ama aynı şey Garp için olmadı.Yani Garp Shanks’in aksine daha ciddi bir mücadelenin içine girdi.

Birde bu sayı da Coby için o bizim geleceğimiz ve o benim çırağım demesi Garp’ın Coby’i kurtarmak için her türlü fedakarlıktan kaçmayacağını da gösteriyor.Fedakarlık deyince aklıma bu seride Ace, Naruto’da ise Jiraiya geliyor maalesef.

Tüm bunlar ışığında Garp’ın sonunun yakın olduğunu düşünüyorum
Garp savaş alanındaki tüm korsanları teklemiş gibi duruyor.

Garp savaş alanındaki tüm korsanları teklemiş gibi duruyor.
O kadar kolay tekleneceklerini düşünmüyorum ya…Villain karakterler sonuçta.

Bir de nasıl Luffy, Ace öldüğü için güçlenmek istediyse Oda aynı motivasyon kaynağını Coby için de düşünüyor olabilir.Yani Garp’ın ölümüyle kendini güçlendirmek isteyen bir Coby tam Oda’lık bir senaryo.Sonuçta denizcilerin geleceği Coby’ymiş.Bu adamın kendini güçlendirmesi için bir dönüm noktası gerekiyor.

İnşallah dediğin gibi Garp teklemiştir.

O kadar kolay tekleneceklerini düşünmüyorum ya…Villain karakterler sonuçta.

Bir de nasıl Luffy, Ace öldüğü için güçlenmek istediyse Oda aynı motivasyon kaynağını Coby için de düşünüyor olabilir.Yani Garp’ın ölümüyle kendini güçlendirmek isteyen bir Coby tam Oda’lık bir senaryo.Sonuçta denizcilerin geleceği Coby’ymiş.Bu adamın kendini güçlendirmesi için bir dönüm noktası gerekiyor.

İnşallah dediğin gibi Garp teklemiştir.
Onlar orada değil kuru kafanın orada. Garp’ın vurduğu kısım aşağıda, millet hala binaya vurdu sanıyor sanırım. Tek saldırıdan 10000 ölü falan çıksa şaşırmam.

Ne kadar da iyimsersin genç adam. Keşke dediğin gibi olsa da sevgili Gaaapu'muza bir şey olmasa(!) 🤣
İyimser değilim gerçekler bunlar :) oda oraya götürdüyse garp'ı öldürmez garp'ın daha büyük rolü olacağına inanıyorum belki son savaş da olur belki ondan bir tık önce ama burada ölmez. Bu adam şu an yaşayan efsane ve hiç de öyle gücünden güç kaybetmiş gibi durmuyor haki master olan bir adam öyle aptal da değil öleceğini bile bile güle oynaya oraya gitsin :) bir de bu adam monkey d. nasıl luffy o kadar ölse de geri dönüyorsa iradesi sayesin de sizce roger ile vs atmış ölümlerden dönmüş bir adam gelip burada karasakala kaybetmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık