Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garp Luffy vurdu kan aktı diyorsunuz ama serinin zirvesi Roger iki kılıç ile idam edildi. Haki ve irade yoksa normal insandan farkı kalmıyor bu kişilerin. Big mom istista bunu geçmişinde anlattı yada Kaido gençliğinden beri savaşan bir oni ki insan değil . Garp normal bir insan hiç bir karşı tepki yada savunma yapmazsan kan akar ne olacak bunda , bu adam daha önce uyurken Morgan dan balta yedi boydan boya :hhh: o kadar kan aktı ama hissetmemiş şimdi tutup kan aktı polemiği saçma
Arkadaş bunun farkında. Ama işte bir şey yazacak ne yapsın. Yoksa o da biliyor Garp'in bu bölüm yaptığı WB'yi solladı.:D

Wiki'yi yazanlar da sen, ben. Çoğu bilgide wiki benim için de güvenilir bir kaynak ama bunun gibi bulanık bilgilerde net bir şey söylemekten çekiniyorum.
Üste bi arkadasin dediği gibi, boyle silahlanma haki feati yok diye. Büyük ihtimalle Garp'ın featide kral hakisi olarak alınacak. Wikide de ayni şekil yazarsa net bir şekilde emin olurum.

Sen de Mihawk'ın yaptığını küçümsemiyor muydun? 🤭 :D
Ben de küçümsüyordum zaten Garp'ın bina yıkmasına hypelanmadım ki sahnenin güzelliği ve haki şöleni güzel olmuş ayrıca Mihawk'ın hakkını sonradan verdim 3 milyar ödülden sonra bu adamın Yonkou'dan aşağı olmayacağını da söylüyorum en az Yonkou'su var asıl mesele Garp'a güç konusunda iade-i itibar yapabilir mi bazı kişiler :D

Gün geçmiyor ki One Piecede güç dengeleri değişmesin biri çıkıyor 3 milyarlık adam tekliyor biri geliyor uzaktan attığı yumrukla şehir yıkıyor.Seri sonu umarım saldırılarıyla ada yok eden karakterler görmeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık