Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@El' Schtime @Dattebayo..! Karasakalı yeni nesilden görüyoruz, Begeyi yeni nesilden görüyoruz da Shanksı mı görmüyoruz? Shanks bu ikisinden de genç. Daha 4 yıl önce yonkou olmuş. Yani bir açıdan Shanks da yeni nesil. Yorum yapılırken bu hususun gözden geçirilmesi gerekiyor bence. Sanki Kaidou ve Koca Ana ile aynı yaşlardaymış gibi muamele Babalık, yapılması ilginç. Eski dönemi simgeleyenler: Kaidou, Koca Ana, Garp, Sengoku ve Kongdur. Shanks değil. Shanks yeni neslin zirvedeki isimlerinden biridir bana göre.
Shanks'tan önce Yonkou kimdi bilgimiz var mı?

Oda Shanks'i evladından daha fazla seviyordur. Kid ve bir amirali bu şekilde yedirmesi bunu gösteriyor. Luffy'i bile yedirir yemin ediyorum.

Teach ayısına kılıç falan işlemez, sen ona vurursun o deprem ile daha büyük hasar vurur.
Kılıç işliyor da onun acısını diğer şeyler gibi emebildiğini söylemişti. Umarım Oda başka şeyler gibi bunu da unutmuştur. :oleyo2:

Kılıcı içinden geçirdi ki zaten law karasakalın kılıca haki basmadığı sürece Karasakal her türlü ayağa kalkar.
Ayağa kalkıp kalkmaması değil ya demek istediğim. Orada da canı yanıp kan kusmuştu. Teach akıl edemiyor mu bile bile mi acı çektirecek kendine. :d.d

Ben birbirine eşit ödül verilen Luffy'den sonra en öne çıkan iki novayı kıyaslayarak diyorum. Tek yiyen Law olsa yine aynı şeyi söylerdim. Law'ın meyvesinden sürekli yeni bir şeyler çıkarken, haki kullanmaya başlarken Kid'e yeni hiçbir şey çizmemesi ket vurduğunu gösterir benim için.
Buggy’nin de ödülü sağlam herkes hakederek almıyor demek o ödülleri Kid’in ödülde yazar ittirmesiymiş bak Law gayet güzel mücadele ediyor kaybedecekse bile :ehe:

Kılıç işliyor da onun acısını diğer şeyler gibi emebildiğini söylemişti. Umarım Oda başka şeyler gibi bunu da unutmuştur. :oleyo2:

Ayağa kalkıp kalkmaması değil ya demek istediğim. Orada da canı yanıp kan kusmuştu. Teach akıl edemiyor mu bile bile mi acı çektirecek kendine. :d.d
O dediğin teach'da yok akıl nedir bilmez teach zurnası şu zamana kadar yaptıkları da bunu kanıtlar nitelikte.

Acısını emme diye bir şey duymadım, sadece acı eşiği çok düşük. Normal birinden daha fazla acı çekiyor saldırı yediğinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 37)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık