Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Parmakları gitmez yarım yedi demeye. :D

Bir kötü şey daha. Kid Shanks'ın filo komutanlarıyla dövüşüyormuş ki bu komutanlar en güçsüz yonko filo komutanlarıymış. Shanks'ın gördüğü gelecekte Kid ultisiyle bunları yeniyormuş sadece. :ehe:
Maymunlu abi sadece maymunu yollasaymış Kid hariç hepsini alırmış zaten(Kid’i alamayabilir) .Tayfaya bak kaptan sağ kol yarım yedi diğerleri de canı için yalvarmış.

Maymunlu abi sadece maymunu yollasaymış Kid hariç hepsini alırmış zaten(Kid’i alamayabilir) .Tayfaya bak kaptan sağ kol yarım yedi diğerleri de canı için yalvarmış.
Ben Killer'da yalvarıyor diye bekliyordum ama adam kurtarıyım derken yarım yemiş cidden. :D

Yarım yiyen bir sağ kol varken maymun Kid hariç zorlanarak alırmış onları.

@Whitebear D Oda'da az değil. Kid fanlarına artı yazdıracak en ufak şey bırakmamış. Kid filo komutanlarıyla dövüşüyor ama bunlar en güçsüzleri diye belirtmiş. Bizimkilerin komutanlar Cavendish - Sai falan olunca belki oradan malzeme çıkartırlar diye çer çöp demiş bunlara. :D

Shanks'ın gördüğü gelecekte 1 tane komutan bile yenemiyor adam. Çöp ultisiyle gariban filo komutanlarını yenecekmiş sadece.:hhh:

@Whitebear D Oda'da az değil. Kid fanlarına artı yazdıracak en ufak şey bırakmamış. Kid filo komutanlarıyla dövüşüyor ama bunlar en güçsüzleri diye belirtmiş. Bizimkilerin komutanlar Cavendish - Sai falan olunca belki oradan malzeme çıkartırlar diye çer çöp demiş bunlara. :D

Shanks'ın gördüğü gelecekte 1 tane komutan bile yenemiyor adam. Çöp ultisiyle gariban filo komutanlarını yenecekmiş sadece.:hhh:
Şaka bir yana şok oldum , ben bu kadar büyük bir hezimet hiç görmedim.

Yalniz dusununce simdi 3B’lik adami tekleyebilen birisini meyvesi olmadan cizen anime recep ivedik cok guclu cikacak gibi. Saglam haki bekliyorum ondan da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık