Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoş geldin reis. Yine bölüm özetleri yazacak mısın her hafta? Müptelasıydık senin özetlerin.
Bir çok arkadaş yazmış öncelikle herkese teşekkür ederim. Senin sorun özelinde; şöyle diyeyim 6 yaşında bir oğlum var ve shanks kadar kenbunshoku sahibi , telefona niyetlendiğimi hemen anlıyor :) iş ve ona kalan zaman hariç vaktim çok az, e.oda bu seviyede giderse en azından her bölümden sonra girip yorum okuyordum, şimdi en fazla bir tanede yazarım gibi duruyor.

Bu evlilik işi zor iş şu an elde kalanlar genshin birde opyle tog :)

Kid biraz istihbarat işi bilseydi sonu böyle olmazdı davar gibi ilk gördüğün adamlara top ile saldırmak nedir?
Luffy salak hareketler yapsa da gittiği adalara hep istihbarat bilgisi ile gidiyordu düşmanını iyi tanıyordu plan yapılıyordu.
Yani kid neresinden tutsan elinde kalıyor bu kadar büyümesi bile şaşırılacak bir şey.

Shanks Garp Akainu Rayleigh seviyesinden Fujitora olayına döndük ki böyle bir vs olsa yine çoğunluk oy fujitoraya gider.Karakterler ilerledikçe güçlülerle savaşıyor ama teach'da çıta düşüyor.Mevzu law değil bu vs olmadan önce kimlerle karşılaştırılıyordu şimdi kimlerle karşılaştırılıyor dibi gören bir karakterdir karasakal bu saatten sonra shanks için en fazla avaraj takımı olur teach görünen durum bu.
O iş biraz zor, shanks in yüzüne imzasını işlemiş teach reis. Handikap deyip güldürme :)

Kid biraz istihbarat işi bilseydi sonu böyle olmazdı davar gibi ilk gördüğün adamlara top ile saldırmak nedir?
Luffy salak hareketler yapsa da gittiği adalara hep istihbarat bilgisi ile gidiyordu düşmanını iyi tanıyordu plan yapılıyordu.
Yani kid neresinden tutsan elinde kalıyor bu kadar büyümesi bile şaşırılacak bir şey.
Yanlış bir önerme bence. Luffy gittiği adanın Egghead olduğunu biliyor muydu, hayır, Kidd de Elbaf olduğunu bilmiyordu. Shanks'ın ve hatta filosunun orada olduğunu bilmiyordu, tahmin de edemezdi. Diğer yandan Shanks çığlık sesi duymasa, Kidd tüm Shanks filosunu yok ediyordu, hamlesi çok da yanlış bir hamle değildi. Ne olabilirdi, Filonun orda olduğunu görünce Shanks gelsin diye bekleyebilirdi ama Kidd'in karakter yapısı böyle değil, fevri ve agresif bir yapısı var. Filodaki çöplerin gazına gelip saldırdı. Burada sorun Kidd ve tayfasında muhtemelen k. haki yok. Filoda güçlü kişi var mı ya da Shanks adada mı diye hisseden gören kimse olmadı. Killer bile ilanlarda gördüğüne göre yorum yapıyor. :)

Gemide Kuzan ve Van Augr var. Yanlarında da Pudding var. Egghead'de büyük bir karmaşa olurken Sanji, Pudding'i oradan almayı başaracak. Sonra Elbaf'a gidecekler. Elbaf'ta Pudding, Big Mom'un canavarlığına şahit olacak. Sonra Big Mom'dan o da nefret etmeye başlayacak. Luffy, Korsanlar Kralı olunca yolu Totto Land'a çıkacak ve orada Big Mom'un gerçeklerini yüzüne vuracaklar.

Gemide Kuzan ve Van Augr var. Yanlarında da Pudding var. Egghead'de büyük bir karmaşa olurken Sanji, Pudding'i oradan almayı başaracak. Sonra Elbaf'a gidecekler. Elbaf'ta Pudding, Big Mom'un canavarlığına şahit olacak. Sonra Big Mom'dan o da nefret etmeye başlayacak. Luffy, Korsanlar Kralı olunca yolu Totto Land'a çıkacak ve orada Big Mom'un gerçeklerini yüzüne vuracaklar.
Two Piece'de bile böyle hikaye yoktu yahu ne yaptın sen :) BM ve Kaido'nun geri dönmesi güzel olurdu ama. :)

Reddit'te şöyle bir paylaşım gördüm ve bana mantıklı geldi, burada tartışıldı mı bu?
https://www.reddit.com/r/OnePiecePowerScaling/comments/11z8ukv
Bunu söylemiştik biz, biz deyince inanmıyorlar Redditte yazılınca mantıklı geliyor. :) Neyse en azından Kidd'in hazırlıksız ve dikkati başka yerdeyken bile tek yemediği kesinleşmiş oldu :)

Two Piece'de bile böyle hikaye yoktu yahu ne yaptın sen :) BM ve Kaido'nun geri dönmesi güzel olurdu ama. :)

Bunu söylemiştik biz, biz deyince inanmıyorlar Redditte yazılınca mantıklı geliyor. :) Neyse en azından Kidd'in hazırlıksız ve dikkati başka yerdeyken bile tek yemediği kesinleşmiş oldu :)
Bildiğin teki yemiş oturmuş.:D Neredeyse tüm tayfa topluca tek yemiş.:D

@Reiper bu kendi silahının patlaması olayının tartışıldığını görmemiştım burada. Tartışılsa herkes hep bir ağızdan tek yediğini kabul etmez diye düşünüyordum :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık