Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hâlen çok katakter mevcut seride niye böyle dedin ki ? Amirallerden biriyle bile vs atablr shanks ile vs atmadan önce özelikle fujitoro gibi bir karakteri kullanırsa güzel olur.
Shanks Garp Akainu Rayleigh seviyesinden Fujitora olayına döndük ki böyle bir vs olsa yine çoğunluk oy fujitoraya gider.Karakterler ilerledikçe güçlülerle savaşıyor ama teach'da çıta düşüyor.Mevzu law değil bu vs olmadan önce kimlerle karşılaştırılıyordu şimdi kimlerle karşılaştırılıyor dibi gören bir karakterdir karasakal bu saatten sonra shanks için en fazla avaraj takımı olur teach görünen durum bu.

Shanks Garp Akainu Rayleigh seviyesinden Fujitora olayına döndük ki böyle bir vs olsa yine çoğunluk oy fujitoraya gider.Karakterler ilerledikçe güçlülerle savaşıyor ama teach'da çıta düşüyor.Mevzu law değil bu vs olmadan önce kimlerle karşılaştırılıyordu şimdi kimlerle karşılaştırılıyor dibi gören bir karakterdir karasakal bu saatten sonra shanks için en fazla avaraj takımı olur teach görünen durum bu.
Tabi,nasıl yorumlamak istersen. Benim için supernovalar neyse teach de o bu adam yaşı olsa da geç katıldı bu olaylara yani şu an teach benim için büyük işler yapıyor yapacak da.

Böyle savaşırsa sonuç belli zaten ama baştan gitmesi saçma olur iki büyük korsan savaşırken orada işi ne garp'ın?
Niye olmasın teach her yerde belirirken garp niye belirmesin usta öyle bir engell mi var arikovanina gitmesi eli boş dönmesi demek yani cokbilmise çöp gönderecek değil ya kuzan ile shiryu vardır adada kimse yok o yüzden direkt olarak şu an teachin konuma gitme şansı da var denizci sonuçta istihbarat alır bir yerden. Yine de bilmiyorum çok zor bir vs döner serinin zirvelerinden biriyle vs atacak sonuçta.

Niye olmasın teach her yerde belirirken garp niye belirmesin usta öyle bir engell mi var arikovanina gitmesi eli boş dönmesi demek yani cokbilmise çöp gönderecek değil ya kuzan ile shiryu vardır adada kimse yok o yüzden direkt olarak şu an teachin konuma gitme şansı da var denizci sonuçta istihbarat alır bir yerden. Yine de bilmiyorum çok zor bir vs döner serinin zirvelerinden biriyle vs atacak sonuçta.
Amiraller varken neden Garp gitsin oraya, gitse bile ne yapabilir sence?

Amiraller varken neden Garp gitsin oraya, gitse bile ne yapabilir sence?
Coby karasakalin elinde? Garp da büyük denizci ne alaka ustaaaaa..
Garp zaten bu yüzden teachin peşinde. sence başkasına bırakır mi? Sonuç belli sayılmaz hiç kullanmadığı efsane var ortada bir şov yaptırmadan gocturmez.

Coby karasakalin elinde? Garp da büyük denizci ne alaka ustaaaaa..
Garp zaten bu yüzden teachin peşinde. sence başkasına bırakır mi? Sonuç belli sayılmaz hiç kullanmadığı efsane var ortada bir şov yaptırmadan gocturmez.
Teach burda kaybedemez yine de Coby için de olsa böyle bir savaşa girmez ki oda girdirmez zaten kim kaybetse yazık olur

1000 yıl önce öngördüğümüz gibi geriye Shanks ve Bb kaldı. Shanks-Bb hesaplaşması kaçınılmaz gibi duruyor ama önceden Bb kesin final rakip olacak gibime geliyordu ama son zamanlarda imajı çok zedelendi. Oda bu imajı toparlayacak mı bilmiyorum ama bende final rakip intibası gitti Bb'nin. Ağırlığı kalmadı yani bundan sonra ne yaparsa yapsın. Hee yine de final rakip olur mu, olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık