Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Kid haki nedir bilmiyor sanırım. Şu ana kadar kral haki belirtisi göstermemiş, ortalama bir hakisi olan Law bile sırf Yonko gözlemleyerek hakisini geliştirdi. Sen nasıl geliştiremezsin yaw.. O kadar güçsüz denilen kişilere ultini atmak yerine kral hakinle bayıltsana.

O uyduruk meyve yetenekleriyle anca buralara kadar gelebilirdi. Bunu acı bir şekilde de olsa öğrendi. En azından Oda'nın eşeklik etmeyip, bundan sonra haki üzerinden geliştireceğini inanıyorum.
Kid kral hakisi sahibi olduğunun farkında bile olmayabilir.

Bu Kid haki nedir bilmiyor sanırım. Şu ana kadar kral haki belirtisi göstermemiş, ortalama bir hakisi olan Law bile sırf Yonko gözlemleyerek hakisini geliştirdi. Sen nasıl geliştiremezsin yaw.. O kadar güçsüz denilen kişilere ultini atmak yerine kral hakinle bayıltsana.

O uyduruk meyve yetenekleriyle anca buralara kadar gelebilirdi. Bunu acı bir şekilde de olsa öğrendi. En azından Oda'nın eşeklik etmeyip, bundan sonra haki üzerinden geliştireceğini inanıyorum.
Kral haki yok Kid’de birileri Kaido’nun lafı yanlış çevirdi bizi beklentiye soktu. Fena bir kolpa dönüyor.

Kid kral hakisi sahibi olduğunun farkında bile olmayabilir.
Kral haki yok Kid’de birileri Kaido’nun lafı yanlış çevirdi bizi beklentiye soktu. Fena bir kolpa dönüyor.

Koka bastığını bile görmedik. Eşek hala meyve gücüyle dövüşüyor.

Poneyi de öyle güzel katlamışlar ki o anda anında bunu yapmış olamazlar. Shanks zıplar zıplamaz bunlar içeri pone katlamaya gitmiş galiba. Heat tayfa feci kolpa çıktı
Cidden öyle bir katlama, öyle bir tutuş yok. Shanks'a havlu,mendil falan tutuyorlar sandım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 24)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık