Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Normalde oda'nın bir konusmayı 17 sayfaya sıgdırması gerekıyordu hayret bölume ender ıyı bastım yine.

Böyle hız ol odacık

Tek yemesini bekler miydin? Beklemezdin. Shanks Kaido'nun kıramadığı iradeye de tek atmış olabilir. Zaten bu kafayla devam ederse pes etmek için ölür.
Beklemezdim çünkü 4 milyar ödüllü birisinin 3 milyar ödüllür birisine ve yardımcı kaptanına mantıken aynı anda tek atamaması lazım.

Bechman Kolunu aldıktan sonra Kaidouya eziliyor sonra gidiyor BM'nin düşmesini sağlıyor.

Bu adam geri gelecek

Beklemezdim çünkü 4 milyar ödüllü birisinin 3 milyar ödüllür birisine ve yardımcı kaptanına mantıken aynı anda tek atamaması lazım.

Bechman Kolunu aldıktan sonra Kaidouya eziliyor sonra gidiyor BM'nin düşmesini sağlıyor.

Bu adam geri gelecek
Süleyman Demirel mi bu? Demirel 6 kere gittiysem 7 kere geldim demişti zamanında.

Son düzenleme:
Kimse şu noktaya dikkat çekmemiş, BM, Kaido ve WB ihtiyar yaşlarda imparatorlardı. Shanks orta yaşlarında imparator olduğuna göre böyle bi haraketle Luffy'i bile bayıltır diye düşünüyorum. Zaten Law, Kid ve Luffy kaç kere dayak yediler Wano'da :oleyo2: açıkçası ben hiç yadırgamadım Kid olsun veya olmasın seriye pozitif bi artısı yoktu bana göre

İlk gittiğin'de kolundan olmuşsun patrona ulaşamamışsın bile 2.yi ne demeye zorluyorsun ellerinde çiçeklerle seni karşılayacak değiller herhalde çok istiyordun shanksı al işte kırmadı seni çıktı karşına ne oldu heyecandan bayılmadın herhalde.

Luffye kaido karşısında olan şimdi kide oldu bence. Bigmom böyle bir güç kullanmadığı için bu duruma girmediler. İlk büyük bir kral haki ile karşılaşınca bence böyle ekstrem bir durum oluyor.

Law'ın takım oyunlarındaki katkısı küşümseniyor. Teke tek olsaydı tek atmasa da Big Mom da 5 dakikalık ederdi Kid'i.

Zaten iki kişi dalıp yine yenildiler. Big Mom dönüp gitti. Dünya kadar saçmalık oldu. Sessiz oda falan uydurdu Law. Anca hepsi Big Mom'ı adadan atmaya yaradı.

Big Mom bunların gücüne düşmedi senaryo icabı bomba falan bir şekilde aradan çıkarıldı dediğimizde haterlık olarak algılandı. Senaryo desteği gençlerin arkasından çekilince acı gerçek ortaya çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık