Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hurdacı Bellamy gibi olmuş.

Diger tarafta ise artik şu seraphimleri halletmeleri gerek ve kizaru'nun gelmesi çok sürmez. Koramirallerle geliyor. Onlarda çok ezik degil ancak sayı fazla. Gorosei geldiginden seraphim de her türlü problem. Çok uzayacagini sanmam ister istemez bitecek bir yerde.

Kaido "ay ben öldüremem" triplerindeki karakterlerden mi? Vursaydı. O bölümleri hatırlamıyorum şimdi hiç saldırı yapamadığına dair şeyler olduğu paneller atarsınuz bilemem ama öyleyse bile bu da saçma. Yani yonkou Shanks Kid'i tek darbede indirebiliyor ama Kaido öyle dans ediyor öyle mi?
Shanks filosunu korumaya, Kaidou ise eğlenmeye çalışıyordu diyerek açıklayabiliriz sanırım

Big Mom, Page One'a vurduğu gibi bir tane kral hakili vurmadı şunlara.

Görsel 1 Killer, Hawkins aracılığıyla Kid'i keser

Kid hasarın etkisiyle yere yığılır

ağzı gözü kan

Yerdeyken Big Mom vurmaya yeltelenir.

Sonra açık verip Law prometheus'un alevine yakalanır.

Kid ayağa kalkmış ama Hawkins kafasını duvara çaldığı için baş ağrısından dikkatini toplayamıyor. Sonra İmparator Koca Ana havada taklalar atarak Kid'e geçiriyor. Kid offguard hiçbir şekilde kendini korumuyor hurda falan da yok kalkan yaptığı.

Üzerine Hawkins işlemine devam ediyor kan revan içinde ama hala ayakta.
Bana bunun üzerine bahanelere saklanmayın. Sonuçta çok üst düzey bir düşmandan handikaplı durumda güçlü bir saldırı yiyor mu ? evet yiyor. Bm dövüşünde eleştirilecek noktalar olması bu adamların önceden gösterdiği saldırı ve dayanıklılık performansını etkilemez. Kid'in şu noktada hiçbir karakterden tek yemeyecek çapta olması lazım. Neyse hikayede kimi gazlamak isterse onu yücelten seriyi eğip büken Oda'nın serisini fazla ciddiye almamak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık