Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu an kafamda tek soru var: Law ve Kid ne oldu da Big Mom’u yenebildiler? Ben tüm arc zaten yenilmelerini beklemiştim ama yenmeleri de yenilmeleriyle eşdeğer seviyede bir güç artışı yaşatmış galiba. Çok yazık. Kid hayatta laf anlayacak adam değil bu arada, ölmek uğruna poneleri almak için geri döner uyanırsa. Shanks’ın gücüne biat etmek yerine 10 dakika kafayı toplasın bir daha saldırıya geçecek türden bir herif, öldüğünü de sanmıyorum ama bakacağız artık.

Teach’in Egghead’e gelen gemisinde Kuzan varsa çok mutlu olurum.
Buradaki savaş kesin olarak bitmiş ya, devamını çizmez. Mutlak yenilgi aldı. Ileride gelirse de bir halt yapamaz artık, karakterin krallık amacı bitti. Başka bir yol çizer oradan yürür.

Bu bölüm Oden’e de artı yazar. Muhtemelen Shanks’ın saldırısı da Roger’ın saldırısı kadar güçlüydü. Kid teke giderken, Oden’den sadece kan geldi.
Oden kaidoya slash attığında kaido nara attı,hayvan gibi acı çekti,hala ağlıyor.

Bizim lütfi böyle acı çektirmedi.

Oden cidden güçlüymüş Ekmek kafalıyı sevmesemde güçlü

Buradaki savaş kesin olarak bitmiş ya, devamını çizmez. Mutlak yenilgi aldı. Ileride gelirse de bir halt yapamaz artık, karakterin krallık amacı bitti. Başka bir yol çizer oradan yürür.
Denize dusup de olen hic olmadi henuz hep bir sekilde geri geldiler. Kid de yarin oburgun gelir, der " kendi basima yonkou kovalamak hataymis Lutfu abi ama bu savasinda destek olayim sana, lutfen beni yonkou yap"

hmm kaido>shanks oluyo galiba divine departure rogerinki odene tek atmıyor shanksınki hiç atmaz kaido bir vuruyor oden allahına kavuşuyor dikkati dağılmış olsa bile adam dayanıklı yine büyük başarı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık