Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Siyah Ateş benim beklentim bile abartılıymış meğer reis :(
Hiç sorma, fena harcanmış Kid, bildiğin katledilmiş. Bu kadarını beklemiyordum.

Reis öyle bir tek atmış ki. Gemiden sıçrayıp arkasına aldığı ivmeye bastığı amansız Kral haki fazla kaçmış olsa ki yanlışlıkla tayfayı tekliyor. Teklerken de vefakarlığını sergiliyor ve Roger reise selam çakıyor :utan: Adam daha ne yapsın:oleyo2:

Senelerdir profil resmimde yanına Roger reisi iliştirmiştim. Oda benim fanım herhalde, benim profil resmine uygun saldırı yapıp teklemiş. Biz senden razıyız Shanks :ehe:

Gelmiş geçmiş en iyi op bölümü
Bence dünyanın en iyi manga bölümü...
Bu milletteki shanks aşkını da anlamıyorum. Adam 25 senedir ortalıkta dolanan millet dövüşerek savaşarak PuP alırken o arka planda kendi kendine PuP aldı neyi nasıl aldı onuda bilmiyoruz.
Yazar torpilli bir char, BB'nin volkan konaktan elumuze verdiler şarkısını shanks ve tayfasına söyleteceği günleri bekliyoruz.O bölüm gerçekten çok iyi olacaktır.

Bu tayfada, Kid ve Killer'dan başka güçlü kim var dediğimizde cevap olarak Heat denirdi genelde ama Kid ve Killer'ın yerinin ayrı olduğu bir kez daha tescillendi. Eğer Heat, Kid ve Killer'a yakın bir seviyede olsaydı, o da nasiplenirdi Shanks'ın tekinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık