Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aman Oda yazdıysa bozsun be İtachi. Bırak adam ve tayfası kendi yolunda ilerlesin. Kendi başarılarına imza atmaya devam etsin. Teach istediği şamarı atsın yine bırakmaz tayfasını. Luffy'den uzak kendi yolumuzda çok daha iyi olacağız. Son savaş için bir araya gelecek olmak yeterli.
Ben Law'ın yeteneğini çok beğeniyorum. Uzun süre görmemek olmaz. Kid için bu dediğini kabul edebilirim ama Law'ı sürekli görmek isterim. Herifin meyvesi çok havalı. Tayfayla uyumu da çok iyi.

Ben Law'ın yeteneğini çok beğeniyorum. Uzun süre görmemek olmaz. Kid için bu dediğini kabul edebilirim ama Law'ı sürekli görmek isterim. Herifin meyvesi çok havalı. Tayfayla uyumu da çok iyi.
Ben de bayılıyorum. Fanıyım zaten haha. :d Haklısın. Ekranda sürekli görmek için bir ara tayfaya katılması yönünde analizler yapıyordum. Eski mesajlarım duruyordur hala sitede. Ama bencillikmiş bu isteğim. Karakterin kendi iyiliği içinde ayrı bir şekilde başarılara imza atması imajı için uygun olacak. Şahsen Luffy'nin gazetede Law'ın başarısını okuyup sevindiğini görmeyi çok isterim. Umarım böyle sahne gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık