Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach Lawla , Shanks Kidle karşılaştı yakında buggy tayfa bizim tayfayla karşılaşacak bir şekilde poneleri çalacaklar demedi demeyin :) kısa bir Zoro mihawk karşılaşması görebiliriz:)

O da doğru ama bunnu ne yapacağı belli olmaz, şimdilik Dorry ile Broggy'ye demiş gibi kabul edeceğim ama diğer ihtimali kenarda tutmakta fayda var.

Saul çok uzun süredir orada. Ohara olayından beri.

Luffy de gitti. Öldüğünü mü düşünüyor. Alakasız bir mantık. Neden öldüklerini düşünsün?
Üzerinden uzun zaman geçtiği için olabilir. Shanks'ın yaşı malum. Uzun zamandır da görmediği için öldünüz sanıyordum diyebilir pekala. Belki de çocukken arkadaş olmuşlardır ? Adamlar 100 yıldır savaşıyor neticede. Roger'in gemisindeki kişinin dünyada görmediği çok az şey vardır.

Shanks tam kolpa, karaktersiz çıktı. Adamın kendi tayfasına bile saygısı yok, tam da kalkacaktık nerden geldi bunlar, e madem gelmişler poneleri bırakıversinler diyor. :) daha önce de içinde hazine olmayan hükümet gemisine saldırırken tayfasından her şeyi gizlemişti. BB kadar bile adam değil, en azından BB açık açık pusu attım, kim gelirse indirecektim diyordu. Yine eksi yazdı sana Kızılsaç :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 27)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık