Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seraphimler dayaniklidir ama yenilmez degil. Eger darbe aldiktan sonra alev ile hasari giderme gibi bir durum var ise problem. Eger hasar almamak için alev kaplı olmasi gerekirse king gibi yine problem ancak daha mantıklı olurdu. Ancak hiçbir güç mutlak degildir. Her türlü g5 uyanışa dayanabileceklerini sanmiyorum full king'in alevli versiyonuyla meyveyi aynı anda kullansa dahi. Kaido bile çok fazla birsey yapamadi yemişim king'in alevini de saglamligini da :)

Acaba oda pişman olmuş olabilir mi? Luffy kid ve law ın ödüllerini eşitledi sonra da ben naptım diyip kidi shanksa, lawı da bbye kırdırarak acaba onları luffynin bir tık aşağısında mı bırakacak?

Acaba oda pişman olmuş olabilir mi? Luffy kid ve law ın ödüllerini eşitledi sonra da ben naptım diyip kidi shanksa, lawı da bbye kırdırarak acaba onları luffynin bir tık aşağısında mı bırakacak?
Bu vs'ler sonunda birinin ayakta kalacagi digerinin ölecegi vs'ler. Artik geç ama bodoslama direk çizdigini sanmam biryere baglayacaktir. Muhtemelen vegapunk arc sonu bu vs'lerde sonuçlanacaktir. Law ve hurdacı dezavantajli. Tahmin ama oda law'u birakirken Hurdacı'yi öldürmez veya tersi. Ya ikisi hatta kalacak ya da ikisi ölecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 56)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık