Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075: Labo-Katmanı Ölüm Oyunu

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 32 19.8%
  • Orta

Kullanılan: 28 17.3%
  • Kötü

Kullanılan: 102 63.0%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vega klonu, "biz bunları etraftaki en güçlü varlık olsun diye yarattık" diyor. Karşılaşan herkes de etkileniyor güçlerinden. Taşıdıkları genler ve güçler karması aşırı tehlikeli. Birkaç kez de kanıtladılar. Hepsinin taşıyıcılarının orijinal meyvelerine ek olarak bir lazerleri bir de Lunarian genleri var. Birisi tek darbeyle koca adayı ikiye bölüyor, tek başına ceset dağı oluşturuyor, yonko teach'e o korku ifadesini yaşatacak kadar sert bir darbe indirebiliyor.
Bunları ciddiye almanız için ne yapılması gerekiyor ki daha.
Hiç birini ciddiye almıyorum. Karşılarında, koskoca Kaidou’ya diş geçirmiş Luffy var ulan, kuma’nın lazer fırlatan, king genli çakma şiçisi bu adama ne yapabilir? Tamamıyla Oda’nın sıçmasıdır. Bir de iki kıytırık eleman için lucci ile kaku da yardıma gelecekmiş. He canım teknoloji. Hatta kaidou’nun da king genli robotunu yapıp luffynin üstüne salacaklar.

Onu bunu bilmem ama Jinbei kendisinin kopyası olan robotu evirip çevirip dövecektir. Dövemezse zaten köyüne geri dönsün. Seviyelerini oradan anlayabiliriz aslında. Mihawk'ın robotu daha güçlüdür diye düşünüyorum. Gerçek Mihawkıda oradan hesap ederiz. Minimum Amiral- Yonkou arası çıkacak gibi görünüyor.
Seviye işi zor. Sebebi sadece güç kullanmalari degil, özellikleri. King'in gücü var, lazer var, muhtemelen çok saglam malzemeden yapildilar. Digerlerinde meyve olayi da var. Sadece dövüs yetenekleri olsa belki. Ancak fikir saglayabilir belki.

Niye dövsün yahu? Kendi genlerine ek olarak meyvesi, Lunarian genleri, robotik teknolojisi var. Jack'le eşleştirilmeyen adamdan evire çevire dayak yiyecekse kalkıp gidelim, bu seriye daha da güven olmaz.
Her seride bu böyledir. Kendi kopyasını geçer orjinal kişi. Bu arc da o arc belli ki . Son savaşta rakibimiz olacaksa Seraphimler başka. Son savaşta olcaklarını düşünmüyorum. Vega gibi bir dahi emir komutanın en üstüne Goroseileri koymaz bence. Gizli bir en üst kişi olabilir, Dragon gibi.

Seviye işi zor. Sebebi sadece güç kullanmalari degil, özellikleri. King'in gücü var, lazer var, muhtemelen çok saglam malzemeden yapildilar. Digerlerinde meyve olayi da var. Sadece dövüs yetenekleri olsa belki. Ancak fikir saglayabilir belki.
Komplike robotlar o konuda hem fikirim. Ama hakin varsa bunun bir önemi yok. Jinbei hala dişine göre bir rakiple karşılaşmadı. Şu an tahminim Yonkou sol kolu gücünde olduğu. 1 güçlendirmeyle halledemeyeceği şey değil. Meyve uyandırır belki de kim bilir. Orjinal her zaman kopyasını geçer , son savaşa kalmayacaklarsa bu arc geçer Jinbei. Ki kalsalar dahi o zamana kadar daha güçlü olma ihtimalleri var, daha çocuklar çünkü, gelişebilir ve güçlenebilir bu robotlar.

Son düzenleme:
Komutada gizli en yüksek isim çok büyük ihtimalle Dragon. Vega gizli bir protokolle ona bağlamıştır, günü geldiğinde kullanması için.

Bir de bu seraphim'lere neden oyuncak muamelesi yapıyoru forumda anlamıyorum. Bunlar shichibukailerin yerine, üçüncü denge unsuru olmaları için yaratıldılar ve Tiç'i bile terleten tipler. Görür görmez Zoro cc'dan tek yemeyen şeyler bunlar, çok ciddi rakipler yani.
Hasır şapkalar yonko olunca herkes önlerine geleni tekleyip geçmelerini bekliyor, özellikle de bu "makineler" söz konusu olunca. Tuhaf bir algı.
O zincir çıktığından beri ben de böyle düşünüyorum. Zaten hintleri verildi bunun.

Robot oldukları için asla ciddiye alınmayacaklar. İki sene önceki eski modeller de ilk başta güçlü çıkmıştı, iki senelik aradan sonra tek yediler. Serapimler için de aynı şey düşünülüyor muhtemelen. Helmeppo, Karasakal'ın adasını basmak için "bir tane serapim yeter" diyor, senin verdiğin örnekler de var. Yine de yetmiyor bazı kişiler için.
O zaman da denklem orantısız bir şekilde terse dönüyor sadece referans olarak bakmamak lazım, eğer bir yonkou ile bir sağ kol iki seraphim alamayacaksa hepsini toplayıp tek tek temizlesinler bütün yonkoları en fazla 10 günlerini alır.

O zaman da denklem orantısız bir şekilde terse dönüyor sadece referans olarak bakmamak lazım, eğer bir yonkou ile bir sağ kol iki seraphim alamayacaksa hepsini toplayıp tek tek temizlesinler bütün yonkoları en fazla 10 günlerini alır.
Zoro gibi bir adam iki Serapim'le karşı karşıya kaldığında Luffy'den yardım istiyor. Şimdiye kadar gösterilen her şey bunların acayip güçlü olduğu yönünde, ama bizim siteyi ikna edebilmeleri için herkesi teklemeleri gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık