Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075: Labo-Katmanı Ölüm Oyunu

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 32 19.8%
  • Orta

Kullanılan: 28 17.3%
  • Kötü

Kullanılan: 102 63.0%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro gibi bir adam iki Serapim'le karşı karşıya kaldığında Luffy'den yardım istiyor. Şimdiye kadar gösterilen her şey bunların acayip güçlü olduğu yönünde, ama bizim siteyi ikna edebilmeleri için herkesi teklemeleri gerekiyor.
Kopyalandıkları kişiler kadar güçlü olsalar bile büyük bir güç üstüne ekstra özellikleri var. Boşuna artık savaş lordlarına ihtiyacımız yok denilmemiştir.

Zoro gibi bir adam iki Serapim'le karşı karşıya kaldığında Luffy'den yardım istiyor. Şimdiye kadar gösterilen her şey bunların acayip güçlü olduğu yönünde, ama bizim siteyi ikna edebilmeleri için herkesi teklemeleri gerekiyor.
Karasakal ne kadar güçlü olduklarını yüz ifadesiyle anlattı.Fazlası sadece detay olur.Manganın amacı bu zaten o şekilde çizimle anlatmak ama farklı şeyler bekleniyor hep bir aksiyon bir kutucukla tasdik belgesi falan.

Seraphim Hancock’un meyvesini baz aldığımızda zaten onu belirli bir seviyenin üzerine koymamıza yetiyor. Teach bile tırsmıştı o özellikten ve iki komutanı kolayca saf dışı kalmıştı.

Seraphim Mihawk desen büyük ihtimalle King’den falan güçlüdür.

Seraphimler de tek eksik haki. Robot oldukları için hiç bir zamanda kullanamayacaklar muhtemelen. Yine de haki eksikliklerini kapatacak bir sürü avantajları var. Yine de Luffy'nin bunları tekleyip geçmesini beklerdim. Alt tarafı teneke bunlar. Kendilerini haki ile kaplayacak bir savunmaları yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık