Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumun büyük çoğunluğu Weevil için Sağkol ve üzeri demiş. Şimdi eziklemeler başlanır. Halbuki yine o kadar güçlü ama Aramaki daha güçlü. :D
Sağ kol demişim. Şuanda da aynı düşünüyorum daha güçlü bile olabilir ama sonuçta mal. Bir de Amiralin, sağ kol veya biraz üstü birisi yakalaması Wano'daki rezilliğini kapatacak bir icraat değil.

Teachi tayfasıyla birlikte kaçırtan Saka nereye, 20 kilometre öteden Şenksin hakiye maruz kalınca çığlık atan nereye.. arada Sakayı övdümki cezan var bu nasıl ceza demeyin shshs

3'e yakın çıkarsa Sakazuki 7 eder.
Kahkaha ve Kalp emojisi arasında kaldım nasıl bir hale soktum lan kendimi böyle

Yeni baktım doğruysa saçma birşey çünkü şu anda da lider gibi takılıyor kafasına göre hareket ediyor.Cp0’da lider diye birşey yok o zaman.Stussy olayı sodalık iş deniz taşı birde ruj falan adil bir durum olmamış Vegapunk teknoloji konuşturmuş.Lider değilse yanıldığımı kabul ederim ama patlamalık durum yok yine en güçlü ajan Lucci.Şeflik liderlik olayını film söylüyordu yanında verilen databook tarzı bilgilerde.Bir bölüm çıksın bakalım Cp verdiği seraphim emrini zaten Cp0 üstü birim geri çeker üstünde Vegapunk ve kutsallar var.Yani o hiyerarşiden zaten bahsetti Cp0 içindeki kendi hiyerarşi başka birşey.Hangisinden bahsetmiş göreceğiz bölümde.Seraphim hiyerarşi kumandası belirtildi bunların emri zaten Cp0 yetkileriyle sınırlı.
bu cevap yeterli olmuştur.

Sağ kol demişim. Şuanda da aynı düşünüyorum daha güçlü bile olabilir ama sonuçta mal. Bir de Amiralin, sağ kol veya biraz üstü birisi yakalaması Wano'daki rezilliğini kapatacak bir icraat değil.

Teachi tayfasıyla birlikte kaçırtan Saka nereye, 20 kilometre öteden Şenksin hakiye maruz kalınca çığlık atan nereye.. arada Sakayı övdümki cezan var bu nasıl ceza demeyin shshs
Rocks korsanlarında bulunmuş, senelerin korsanının, Marco'ya günvemesine ne diyorsun? Amiralin elinden alabileceğine inanıyor. :) Marco'ya artı, Aramaki'ye de eksi yazmaz mı?

Büyük ihtimalle Shanks'ın saldırısı Teach'e de çığlık attırırdı. Bu biraz karakterle alakalı. Fujitora olsa çığlık atmazdı muhtemelen. Aramaki denilen adam savunma olarak Kaido ile denk sahneler gösterdi. Tam bir tank. Ama en küçük saldırıda bile ölecekmiş gibi tepkiler veriyor.

Cezaya gelirsek senden daha iyi Amiral övme performansı bekliyoruz sevgili dostum. :)

Son düzenleme:
Herkes weevil hakkinda cok erken yargiya varıyor. Kesin aptalligindan kaybetmiştir veya aramaki bunu kandirip, yakalamistir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık